AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik seçim çalışmaları kapsamında Mahmutlar’a geldi. Geçtiğimiz hafta gece yarısı Mahmutlar Yukarı Mahalle Küves mevkiinde coşku ile karşılanan Milletvekili Sena Nur Çelik daha sonra Mahmutlar Barbaros Caddesi Migros arkasındaki seçim ofisine gelerek bir konuşma gerçekleştirdi.
AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Sönmez’in karşıladığı Çelik’e AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu eşlik etti.
CHP’den Mahmutlar Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Ali Çelik’te Sena Nur Çelik’i karşılayanlar arasında yer aldı.
Mahmutlar AK Parti seçim ofisinde bir konuşma gerçekleştiren Çelik, “Gençlerimizden aldığımız güçle reform üstüne reform yaptık. Gençlerimizin siyasette daha fazla aktif rol almasını sağladık. Seçilme yaşını 18’e indirdik. Milletvekili adayları arasında 126 kadın, 8 engelli bulunuyor. Gençlerimiz için tüm imkanları seferber ettik. Yeni düzenleme ile 18-29 yaş arasındaki girişimci gençlerimizin Bağ-Kur pirimlerini 1 yıl boyunca devlet ödüyor. Türkiye’de son 10 yılda 8 milyon civarında istihdamla Avrupa’daki 28 ülkenin 2 katına yakın bir başarı elde ettik. Yeni dönemde gençlerimize daha fazla alan açacağız. Antalya ekonomiye büyük katkı sundu. Turizm sektöründeki hareketlilik istihdama yansıdı. Bir yıl içinde 45 bin kişi işe başladı” açıklamasında bulundu