İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Alaaddin Serdengeçti oldu.
İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatında yapılan görevlendirmede Başkan Alaaddin Serdengeçti, Başkan Yardımcısı Şerafettin Sönmez ve Basından ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Eren Bahçeci atandı.
SEÇİM OFİSİ AÇILIYOR
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in partisi İYİ Parti Mahmutlar’da teşkilatını kurmak için toplantı üzerine toplantı yapmaya devam ediyor. Yaklaşan 24 Haziran Genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalar başlayan İYİ Parti Mahmutlar teşkilatı önümüzdeki günlerde seçim ofisini açmaları bekleniyor.
BAHÇECİ “MAHMUTLAR İYİ OLACAK
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın’ın görevlendirmesi ile göreve başlayan Mahmutlar İYİ Parti basından sorumlu Başkan yardımcısı Eren Bahçeci Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Bahçeci ” Yaklaşan seçimler için yeni kurulan ve halkımızın büyük ilgi ile destek verdiği İYİ Parti Mahmutlar’da teşkilat çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan yönetim oluşurken bir yandan seçim çalışmaları yapıyoruz. Kısa bir süre içerisinde seçim ofisinde halkımızla birlikte olacağız. Tüm Mahmutlar halkını Türkiye’nin umudu İYİ Partiye bekliyoruz. Mahmutlar çok İYİ olacak” dedi.