Şüphesiz Alanya’nın en serin yeri Dimçayıdır. Dimçayı’nın en serin yeri de “Dimçayı Cennet Vadisidir.” Uzun bir zamandır kaliteli hizmet sunmanın gururu içinde bulunan Dimçayı Cennet Vadisi Piknik’in işletmecisi Mustafa Şimşek (Tarkan) piknik alanının her yıl daha da kapasitesini ve kalitesini yükseltiyor. Doğa tüm birikimini dimçayı’nın soğuk suları ile birleştirerek insanoğluna sunduğu yerde, stresten uzak bir gün yaşamak istersiniz tam karşılığı Dimçayı Cennet Vadisi Piknik olduğunu anlarsınız.
Dimçayı Cennet Vadisi Piknik alanında aileniz ve ortak arkadaşlarınızla birlikte güzel saatler geçireceğiniz, suyun içerisindeki çardak ve masalarda serinliğine doyabileceğiniz, su kaydırağı, şelaleler, çocuk oyun alanları ile doyumsuz bir mekanda keyifli saatler geçireceksiniz.
Yemek kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Dimçayı Cennet Vadisi safari gurupları, tur otobüsleri, piknikçilerin yanı sıra Alanyalıların ve Alanya’ya gelen her bireyin ortak adresi konumunda. Dimçayı Cennet Vadisinde sadece soğuk suda serinlemek dışında kumsalında şezlong ve şemsiye hizmeti ile güneşlenme imkanı da bulunuyor.
Randevu için 0533 368 54 95 – 0532 326 36 45 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.