Sezon çalışmaları devam ediyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Sezon çalışmaları devam ediyor
Paylaş
Tarih : 22 Mart 2010 - 12:02

Mahmutlar belediyesi ekipleri belde içerisinde bulunan parklarda ve sosyal yaşam alanlarında çevre düzenlemesi ve bakım çalışmalarına başladı.

Başkan Çelik, beldede bulunan tüm sosyal yaşam alanlarında çevre düzenleme peyzaj ve bakım çalışmalarının başladığını ve yeni turizm sezonu başlamadan önce bu çalışmaların bitirileceğini söyledi.

Çelik,” Beldemizde bulunan, Kaygusuz parkı, Karagöz parkı, Kuyucak parkı, Mustafa Şahin kültür parkı ve belediye parkında çevre düzenleme çalışmalarına başladık.

Bu çalışmalar kapsamında halkımızın açık hava spor salonu olarak kullandığı fitness aletlerinin bakım ve onarımları yapılacak.

Çocuk parkı olarak kullanılan kısımlarda yerlere kauçuk taban kaplaması yapılacak.

Bunun yanı sıra çevre duvarları aydınlatma ve peyzaj çalışmaları yapılacaktır.

Yine söz konusu parklardaki banklar yenileri ile değiştirilecek olup çalışmalar tamamlandığında bu alanları halkımız gönül rahatlığı ile kullanacaktır” dedi.

Çelik,”Yeni sezon başlamadan önce her türlü tedbirimizi aldık. Ekiplerimiz beldemizin her noktasında çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir.

Barbaros Caddesi doğu etabındaki peyzaj çalışmalarımız hızla sürdürülmektedir. Ekiplerimizin ihtiyacı olan 3 adet yeni çim biçme makinesi alınmış ve hizmete sunulmuştur”,dedi.

      Çelik,” Yeni turizm sezonunun bölgemize ve beldemize hayırlı olmasını temenni ediyor,  tüm esnaflarımıza bol kazançlı bir sezon geçirmelerini diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 Lağım gibiyiz…!
 Lağım gibiyiz…!

Geçtiğimiz hafta Arıtmadan gelen ağır fosseptik kokusu Mahmutlar’da yaşayan halkı canından bezdirdi. Bakteri aşılama çalışmaları ile kokunun

Esnaflardan MAHKOD’a destek
Esnaflardan MAHKOD’a destek

Mahmutlar’ın şehirleşmesi için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD’a esnaf desteği sürüyor. Geçtiğimiz hafta MAHKOD’a

Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor
Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi. Her gün yayla