Sıddık Uyar Muhtar adayı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Sıddık Uyar Muhtar adayı
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:13

SIDDIKMahmutlar’da muhtar adayları artmaya başladı. Muhtar Ahmet Top, Hülya Demir, Ali Özdemir, Muhiddin Çatar’dan sonra Mahmutlar Yayla Yolu üzerinde Market işleten Alanya Gençlik Vakfı ve Alanya Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Sıddık Uyar 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde Mahmutlar’dan Muhtar adayı olduğunu açıkladı. Muhtar adaylığını açıklaması beklenen Mahmut Sarıkan’ın da düşünme aşamasında olduğu öğrenildi.

UYAR; “FARKLILIKLARIMIZI ZENGİNLİK GÖRÜYORUM”

Mahmutlar Mahallesi Muhtar adayı olduğunu Mahmutlar Post Gazetesi aracılığıyla basın bülteni ile halka duyuran Sıddık Uyar, “Değerli hemşehrilerim. ‘Bizler yaratılanı severiz, yaradan da ötürü’ düsturunu benimsemiş ve bu doğrultuda yaşayan milletini her şeyden üstünde tutan bir düşünceye sahip insanlarız. Bizler ülkemizin insanları arasında hiçbir şekilde ayrım yapmadan farklılıklarımızı zenginlik olarak gören, bu topraklar içinde yaşayan her bir fertlerini ülkemizin değerli bir ferdi kabul eden, ona hizmet etmekten onur ve şeref duyan bir anlayışın sahibiyiz. Yukarıda yaptığım açıklamalar doğrultusunda bundan sonraki süreçte ülkemizin ve milletimizin doğduğum ve bulunduğum yerde siz değerli Mahmutlar Mahallesi hemşehrilerime daha iyi hizmet edebilmek adına 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayı olduğumu açıklıyorum. Bu süreçte sizlerin desteğini istirham ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar