Şimşek hayata tutunamadı

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Şimşek hayata tutunamadı
Paylaş
Tarih : 04 Ağustos 2014 - 12:35

10558556_10152582283412128_1243733354_oMahmutlar, Atatürk Caddesi, 50 yıl Ahmet Keşoğlu ilköğretim Okulu kavşağında meydana gelen kazada ağır yaralanarak Alanya devlet hastanesinde 9 gün acil serviste komada kalan Mehmet Şimşek hayata tutunamadı.

30 Temmuz Çarşamba günü hayata gözlerini yuman Mehmet Şimşek etrafında çok seviliyordu. Kaza 21 Temmuz Pazartesi öğle saatlerinden sonra Atatürk Caddesi üzerinde seyreden Mehmet Şimşek, yönetimindeki 07 NC 193 plakalı motosiklete, ara sokaktan çıkan Ş. B, yönetimindeki 07 NDK 81 plakalı aracın çarpması sonucunda meydana geldi. Kazada motosiklet sürücüsü Mehmet Şimşek, başına aldığı darbe sonucu ağır yaralandı. Olay yerine gelen 112 acil servis aracıyla Alanya Devlet Hastanesine kaldırılan Şimşek, tedavi altına alınmışdı. Otomobil sürücüsü Ş. B, ifadesi alınmak üzere Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığına götürüldü ve ilk sorgusundan sonra serbest bırakılmıştıtı.
KASİS YOK KAZA ÇOK
Mahmutlar Atatürk Caddesinin Mevlana heykelinden Şükrü Top caddesine kadar yapılan sıcak asfalt çalışmasından sonra Atatürk Caddesi üzerinde bulunan kasislerin sökülüp ve bir daha koyulmaması  araçların hız yapıp kaza yapmasına sebep oluyor. Bir çok vatandaş tarafından eleştirilen ve şikayette bulunulduğu halde konu ile ilgilenen kimselerin olmadığı öğrenildi.

Haber / Sudi Çandır

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Fuhuş baskını
Fuhuş baskını

Mahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı.

Hırsızlar azıttı
Hırsızlar azıttı

Eğitim- Öğretim ve ibadet yerleri hırsızlar tarafından soyulmaya devam ediyor. Alınan tüm önlemlere rağmen hırsızlar dur durak bilmiyor. Mahmutlar

Hırsızlar arsızlaştı
Hırsızlar arsızlaştı

Mahmutlar’da hırsızlık önemli bir gündem maddesi olmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Mobesa kamera sistemini aktifleştirmeli. Her işyerine,