Sizde zengin olabilirsiniz

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Sizde zengin olabilirsiniz
Paylaş
Tarih : 11 Aralık 2017 - 15:12

 

yilbasi_biletini_son_gune_birakmayin_h12101_5597aMilli Piyango idaresi Yılbaşında tam bir servet dağıtıyor. Mahmutlar’lı Milli Piyango bileti satıcısı Ayhan Yıldırım Biletlerinizi güvenilir yerlerden alın uyarısında bulundu. Mahmutlar bölgesinde yaşayan vatandaşlar açıklamada bulunan Mahmutlarlı bilet satıcısı Ayhan Yıldırım “Bu yıl 61 milyon TL verecek olan yılbaşı biletlerini satışına başladık. Vatandaşlar en çok yılbaşı bileti bana çıkarmı diye soruyor. Bende bilet alırsanız şansınız var bilet almazsanız size çıkmaz diyorum” dedi. Yılbaşı biletlerinin fiyatları şöyle: Çeyrek biletler 15 TL, yarım biletler 30 TL, tam biletler 60 TL. Bu sene yılbaşı büyük ikramiye 61 milyon TL” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar