Su akar ASAT bakar

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Su akar ASAT bakar
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:14

DSC_0057Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerindeki su patlağı ASAT yöneticileri tarafından 1 hafta görmezden gelinince halk sitem etti. Su patlağına 1 hafta sonra onarım çalışması yapılabildi.
Mahmutlar Barbaros Caddesi yolu üzerinde bulunan su patlağı vatandaşları çileden çıkardı. Tam bir hafta boşa akan içme suyu Barbaros caddesini su havuzuna döndürdü.  Yoldan geçen araçların suları etrafa yayarak geçerken kaldırımdan geçen vatandaşlarda ıslanmaktan nasibini aldı. Yaklaşık 1 hafta böyle devam eden durumu gören onlarca yetkilinin hiç bir girişimde bulunmaması hatta su patlağının üstünden geçmesine rağmen herhangi bir onarım çalışması yapmak için çaba sarf etmemesi vatandaşların tepki göstermesine neden oldu. Mahmutlar Post Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mesut İlhan, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı paylaşımlar sonucunda ASAT yetkilileri arızanın olduğu yere gelerek su patlağını giderdi. Vatandaşlar ASAT yetkililerini duyarlılığa davet etti.
Haber / Resul BAŞ
TC Fatma Avinal Yazıklar olsun.

Ayaz Poyraz ASAT’ın kendi patlak zaten. ASAT’ın da tamire ihtiyacı var kardeş

Ali Özdemir Çalışanları çok abi tahsilat şubesi açık.

Durali Top Mesut abi Keşoğlu’nun babasının evinin önündeki patlağı ben Keşoğlu’na telefon açtıktan sonra yaptılar, orayı görmemeleri gayet doğal.

Hasan Değirmenci Mahallemizin AKP yöneticileri durumdan gayet memnunlar ve başkanlık sistemini ve Suriyeli soydaşlarını vatandaş edebilmek için halka brifing veriyorlar.

Mehmet Göksu Abi birde yolları çek gör.

Zekeriya Samancı Arıza ille de ilgilenilmiyor şikayet birimine arıza kaydı yapılmasına rağmen 1 ay oldu gelen giden yok.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Şahin Mahmutlar’a geliyor
Şahin Mahmutlar’a geliyor

Nisan ayında yapılacak olan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için Şahin grubu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahmutlar Yemen

Başkanlara sitem büyüyor
Başkanlara sitem büyüyor

Mahmutlar halkı Belediye Başkanlarından Mahmutlar’a Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Fakülte ve Okullar, Spor sahaları, denizin taşının kırılması

MAHKOD kuruldu
MAHKOD kuruldu

Mahmutlar halkının özlemle beklediği Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği resmi prosedürlerini tamamlayarak kurulumunu gerçekleştirdi. Dernek binasında