Su akar ASAT bakar

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Su akar ASAT bakar
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:14

DSC_0057Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerindeki su patlağı ASAT yöneticileri tarafından 1 hafta görmezden gelinince halk sitem etti. Su patlağına 1 hafta sonra onarım çalışması yapılabildi.
Mahmutlar Barbaros Caddesi yolu üzerinde bulunan su patlağı vatandaşları çileden çıkardı. Tam bir hafta boşa akan içme suyu Barbaros caddesini su havuzuna döndürdü.  Yoldan geçen araçların suları etrafa yayarak geçerken kaldırımdan geçen vatandaşlarda ıslanmaktan nasibini aldı. Yaklaşık 1 hafta böyle devam eden durumu gören onlarca yetkilinin hiç bir girişimde bulunmaması hatta su patlağının üstünden geçmesine rağmen herhangi bir onarım çalışması yapmak için çaba sarf etmemesi vatandaşların tepki göstermesine neden oldu. Mahmutlar Post Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mesut İlhan, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı paylaşımlar sonucunda ASAT yetkilileri arızanın olduğu yere gelerek su patlağını giderdi. Vatandaşlar ASAT yetkililerini duyarlılığa davet etti.
Haber / Resul BAŞ
TC Fatma Avinal Yazıklar olsun.

Ayaz Poyraz ASAT’ın kendi patlak zaten. ASAT’ın da tamire ihtiyacı var kardeş

Ali Özdemir Çalışanları çok abi tahsilat şubesi açık.

Durali Top Mesut abi Keşoğlu’nun babasının evinin önündeki patlağı ben Keşoğlu’na telefon açtıktan sonra yaptılar, orayı görmemeleri gayet doğal.

Hasan Değirmenci Mahallemizin AKP yöneticileri durumdan gayet memnunlar ve başkanlık sistemini ve Suriyeli soydaşlarını vatandaş edebilmek için halka brifing veriyorlar.

Mehmet Göksu Abi birde yolları çek gör.

Zekeriya Samancı Arıza ille de ilgilenilmiyor şikayet birimine arıza kaydı yapılmasına rağmen 1 ay oldu gelen giden yok.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar