Sun Alpetra açıldı

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » Sun Alpetra açıldı
Paylaş
Tarih : 13 Şubat 2018 - 14:10

8c776c77-70ae-4c9a-b0ad-19fdd82357a9Mahmutlar’a Ürdünlü İşadamı Ahmed Mohammet Al Kuran işletmeciliğinde Arap, Türk ve Avrupa mutfağının buluştuğu bir restaurant açıldı.

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü açılışı yapılan restaurantın kurdelesini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Mehmet Şahin birlikte kesti. Kalabalık davetli topluluğunun katıldığı açılışta Arap ve Türk mutfağından yiyecekler ikram edildi. Büyük Migros Market arkasında yer alan Sun Alpetra Restaurant, eski Güneş Restaurant’ın olduğu mekan. Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni açılan işyerinin bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ABC Kreş Yemen Kahvesi’nde
ABC Kreş Yemen Kahvesi’nde

BÖLGENİN tek özel kreşi olan ABC Gündüz Bakımevi Mahmutlar’da bulunan Yemen Kahvesinde öğrenci ve öğrenci velileri ile birlikte kahvaltı

Charisma kuaför ve güzellik salonu açıldı
Charisma kuaför ve güzellik salonu açıldı

Baylar, bayanlar müjde… Mahmutlar bir güzellik merkezine kavuştu. Artık bakımınız için uzaklara gitmeyeceksiniz. Mahmutlar Atatürk Caddesi 50.

Seç market açıldı
Seç market açıldı

Mahmutlar Barbaros Caddesi Salı Pazarı girişine Seç Market açıldı. Geçtiğimiz hafta Salı günü yapılan açılışta büyük indirimler göze