Takavüt başkan gibi

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Takavüt başkan gibi
Paylaş
Tarih : 23 Kasım 2015 - 13:02

_DSC824715 yıldır Mahmutlar’da otel işletmeciliği yapan emekli öğretmen Ali Takavüt CHP Alanya İlçe Başkanlığına kalabalık ve coşkulu partilerin alkışları ile aday oldu. ‘1 Kasım erken genel seçimlerinde partimizin aldığı sonuçtan asla memnun değiliz’ diyen Takavüt, CHP’nin Alanya’daki kongre süreci boyunca birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Ali Takavut bir gün önce adaylığını açıklayan Sefa Çorbacı’yı kürsüye çağırarak birlik beraberlik mesajı verdi. CHP Alanya ilçe Başkan Adayı Ali Takavüt’un kalabalık ve coşkulu partili gruba yaptığı konuşmayı aynen yayınlıyoruz Takavüt, “Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş değerli arkadaşlarım yüreği vatan ve insan sevgisiyle dolu güzel insanlar, sevgili basın emekçileri hoş geldiniz hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum..
Demokrasinin olmazsa olması siyasi partilerde seçme, seçilme, görevi devralma, yola umutla devam etme vazgeçilmez bir olgudur. Bütün bunlar halk için yapılır. Halkın beklentilerini karşılamak siyasetçinin görevidir.
Bu nedenle partimizin İl ve ilçe örgütlerinde ve büyük kurultayda yapılacak seçimlerle yenilenme, değişme, bütünleşme, güven tazeleme, yeni umutla yeşertme imkanı sağlanacaktır.
1 Kasım erken genel seçimlerinden yeni çıkmış bir ülke olarak partimiz adına almış olduğumuz sonucu asla yeterli görmüyoruz ve iktidar oluncaya kadar çalışacağız.
Halkımız için, gençlerimiz için, çocuklarımız için, aydınlık bir Türkiye için birlik ve beraberlik ruhuyla partimize sahip çıkacağız ve asla yılmayacağız.
Başarılı olmak için en alt birimden en yukarıya kadar örgütlü bir şekilde çalışmak gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.  Bu sebeple kongre sürecinde sosyal medyada çıkan provokatif haberlere cevap vererek vakit kaybetmeyeceğimi bilmenizi isterim.
Son derece demokratik bir delege seçim süreci geçirdik. Hepimiz Cumhuriyet Halk Partisi için çalıştık. Bu süreçte partili arkadaşlarımızın ve özellikle gençlerimizin heyecanını görmek çok güzeldi ve beni mutlu etti. Bu durum partimiz için umut edilen özlenen beraberlik mesajının yansımasıydı.
4 Aralık’ta yapılacak olan kongreyi kazanıp koltukta oturma değil büyüklerimize kardeş, gençlerimize özbeöz abi olarak hep birlikte çalışıp partimizi iktidara taşıma günüdür.
Bu bilinç ve inançla Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanlığı’na aday olduğumu sizlerle ve kamuoyuyla paylaşmak isterim. Diğer kıymetli aday arkadaşlarımızla yapacağımız bu onurlu yarışın tek kazananı her zaman ki gibi Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Çıktığımız bu yolda bana destek veren yol arkadaşlarıma ve partililerimize şimdiden çok teşekkür ediyorum. Katılmalarınızdan dolayı hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da