Takavüt; “İmza ile bu iş olmaz”

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Takavüt; “İmza ile bu iş olmaz”
Paylaş
Tarih : 08 Ocak 2018 - 16:00

20524CHP Alanya İlçe Teşkilatı, yılın ilk haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını dün gerçekleştirdi. Takavut ‘İmza ile Alanya İl olmaz’ dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı’nın başlattığı “Alanya İl Olsun” başlıklı imza kampanyası hakkında konuşan Takavüt, “Belli bir kesimin dışında Alanya’nın il olmasına karşı çıkan yok. Ancak il olması için şehrin altyapısının buna uygun olup olmadığına bakılmalı. Eğer raporlar bir sıkıntı göstermiyorsa, hay hay, Alanya il olsun. Ama çok açık bir şekilde söylüyorum, Alanya’nın il olmasını isteyenlerin imza toplamasıyla bu iş olmaz. Seçim yaklaşıyor, yine il olma konusu gündeme getirildi. Alanya’nın kolay kolay il olacağını sanmıyorum” sözleriyle bu konudaki ümitsizliğini dile getirdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

El ele tutuşmalıyız…
El ele tutuşmalıyız…

Mahmutlar Post Gazetesi olarak diyoruz ki, “Mahmutlar’ı şaşalı dönemlere tekrar döndürmek için birlik olup el ele tutuşmalıyız. Mahmutlar

Mahmutlar’ı ‘ES’ geçtiler
Mahmutlar’ı ‘ES’ geçtiler

Mahmutlar Devlet ve Belediye yatırımlarından niçin yararlanamıyor. Bir çok İl ve İlçeyi nüfusu ve kriteri ile geride bırakan Mahmutlar cezalandırılıyor

Apaydın başkan mı?
Apaydın başkan mı?

Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden Meral Akşener’in partisi İyi Parti’nin Alanya İlçe Başkanı kim olacak? Sorusu biraz aydınlanır gibi oldu.