TAKAVUTMahmutlar’da Otel işletmeciliği yapan CHP Alanya İlçe Başkan Adayı Ali Takavüt’e, Alanya’nın doğusundan büyük destek var.
Mahmutlar’da otel sahibi olan 4 Aralık’ta CHP Alanya İlçe Başkanlığı’na aday Ali Takavüt’e Alanya’nın doğusundan tam destek var. Demirtaş, Kargıcak, Mahmutlar ve Kestel’de CHP’li delegelerle toplu ve tek tek seçim çalışması yapan Takavüt, sonuçlardan oldukça memnun görünüyor.
“CHP HAK ETTİĞİ YERDE OLACAK”
Geçtiğimiz hafta CHP’nin en fazla delegesinin bulunduğu Mahmutlar’da delegelerle bir araya gelen Takavüt,“CHP yeni dönemde hak ettiği yerde olacak” dedi. Takavüt, “Çocukluğumdan beri amelelik, komilik, memurluk ve şimdi de hasbelkader turizmcilik yapıyorum. Halkın içinden gelen bir İlçe başkanı olarak sorunları yakından biliyorum” dedi.
“HER MAHALLE’YE BİR TEMSİLCİ”
“Alanya’da 102 mahalle var. CHP Alanya İlçe Örgütü olarak her mahalleye bir temsilci atayacağız. Bu temsilciler Mahallesi’nin ne sorunu varsa İlçe yönetimine getirecek. Bu sorunları ilgili birimlerle paylaşarak giderilmesini sağlayacağız. Rahmetli Genel Başkanımız Bülent Ecevit’in dediği gibi ‘ne ezen, ne ezilen, insanca halkça bir düzen’ getireceğiz” dedi.
“MAHMUTLAR’DAN İKİ YÖNETİCİ”
Gazeteci Mesut İlhan’ın,“Mahmutlar’da kaç yönetici listenize alacaksınız?” sorusu üzerine Takavüt, “Mahmutlar İlçe büyüklüğünde bir Mahalle 34 delegesiylede en fazla delegeye sahip Mahmutlar’dan 2 üyemizi listemize yazacağız” dedi.
Mahmutlar’da CHP İlçe kongresinde oy kullanacak delege listesi;
Ahmet Asil, İbrahim Sayar, Mehmet Topuz, Cengiz Tok, Murat Can, Neriman Çöken, Devrim Çamkerten, Mevlüt Çatal, Ayhan Çavdar, Soner Akçocuk, Şaban Durnaoğulları, Mehmet Durnaoğulları, Müslüm Eren, Mustafa Gezen, Mustafa Işık, Şengül Işık Liekregts, Mesut İlhan, Hüseyin Kodal, Ali Çelik, Bahri Uğurkutu, Şengül Keleş, Ulvi Satı, Şerif Ali Çabuk,
Rahmet Tilgeler, Mehmet Çabuk, Hasan Top, Seyit Arslan, Durali Anılgan, Hıdır Arzuman
Güler Öz, Hatice Kadeş, Hüseyin Baysal, Hasan Kısa, Kestel’deCHP ilçe kongresinde oy kullanacak delege listesi;Şükrü Toros, Mesut Solmaz, Haydar Uyar, Fevzi Demirel, Hasan Kaplan, Ayhan Gedikoğlu, Kerim Sezer, Ali Uslu,  Ozan Sayın