Taşeliler iftarda buluştu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel »  Taşeliler iftarda buluştu
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 12:57

Merkezi Mahmutlar’da bulunan Taşeli dayanışma Yardımlaşma, Kültür ve Sanat Derneği Yönetimi üyelerine iftar yemeği ikram etti.

Mahmutlar Atatürk Caddesi’nde bulunan Dernek Lokalinde gerçekleşen iftar programına çok sayıda Taşeli halkı katıldı.

Mahmutlar’a kurulan Taşeli Derneği Mersin Mut, Konya Karaman ve Antalya sınırları arasındaki bölgeyi kapsıyor. Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Taşeli Derneği Başkanı Halil İbrahim Aksu, “Derneğimizinfaaliyete geçmesinin üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Dernek lokalimizde çalışmaların yanı sıra üye çalışmalarımızda devam ediyor. Ramazan münasebeti dolayısıyla iftar programı düzenledik. Bölgemizdeki hemşehrilerimiz bir araya gelerek güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. İnşallah iftar programımızı geleneksel hale getireceğiz” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar