Tatbikat heyecanlandırdı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Tatbikat heyecanlandırdı
Paylaş
Tarih : 26 Aralık 2017 - 10:30

cezaevi_004Mahmutlar bulunan L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda ‘İsyan’ tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikat öncesi Mahmutlar içerisinden geçen Polis konvoyu Ceza evinde neler oluyor yorumları yapıldı. Mahmutlar halkı Mahmutlar Post Gazetesini için telefon trafiğine tutarak Cezaevinde neler oluyor sorusu soruldu.
GERÇEĞİ ARATMADI

Jandarma ve Polis ekiplerinin de destek verdiği tatbikatta senaryo gereği cezaevinde kalan hükümlüler isyan çıkardı. İsyanı bastırmak üzere harekete geçen cezaevi yönetimine jandarma birlikleri de destek verdi.  Tatbikata cezaevinde görevli 100 jandarma ve 50 infaz koruma memurunun yanı sıra Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı’na bağlı 15’erlik ekiplerden oluşan 2 tim, 3’er kişilik ekiplerden oluşan 3 adet trafik timi ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı 15’er kişilik 2 tim takviye olarak görev aldı. 169’u jandarma olmak üzere 219 personelin görev aldığı tatbikatın rutin olarak 6 ayda bir gerçekleştirildiği öğrenildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar