Tesis müjdesi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Tesis müjdesi
Paylaş
Tarih : 13 Şubat 2018 - 14:27

2Mahmutlarspor’un şampiyonluğunu tebrik etmek için Mahmutlar’a gelen Başkan Yücel, “Tahsisi bitirebilirsek 20 dönümlük bir alana Kapalıspor salonları, futbol sahaları ve tenis kortları inşaa edeceğiz” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor’un bir üst lige çıkmasını tebrik etmek için Mahmutlar’a geldi. Yücel’i Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, Yönetim Kurulu, Teknik ekip ve sporcular karşıladı. Yücel konuşmasında, Mahmutlar’a spor tesisi müjdesi verdi.

20 DÖNÜME SPOR TESİSİ

Alanya’da 4 bin sporcuya destek veriyoruz açıklaması yapan Başkan Yücel, “Mahmutlar’a spor anlamında bazı çalışmalarımız var. Eğer tahsisi tamamlayabilirsek çok güzel bir spor tesisi inşaa edeceğiz. 20 bin metre kare alana Kapalıspor salonu, futbol sahaları, tenis kortları kazandırmak istiyorum” dedi.

BU BİZİM AYIBIMIZ

Alanya’nın Doğu Bölgesinde 80 bine yakın bir nüfus var. Burada sadece iki futbol sahası var. Birisi Kestel’de, birisi Demirtaş’ta. Buralarda yeterince saha yapamadık ise bu bizim ayıbımız. Bu saha ve tesisleri en modern şekilde gelecek yıllarda inşaa ederek hayata geçireceğiz” dedi.

BAĞIŞLAR, “DESTEĞİNİZE GÜVENİYORUM”

Başkan Yücel’e desteklerinden dolayı plaket ve Mahmutlarspor forması vererek teşekkür eden Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, “Mahmutlarspor’a vermiş olduğunuz katkılar için Yönetim Kurulum adına, Teknik kadrom adına ve sporcularımız adına size çok teşekkürederim. Bizler taleplerimizi size iletmeye çalışacağız. Bizler bu yola çıkarken sizlerin desteğine güvenerek çıktık. Bizlere bugüne kadar verdiğiniz ve vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 Lağım gibiyiz…!
 Lağım gibiyiz…!

Geçtiğimiz hafta Arıtmadan gelen ağır fosseptik kokusu Mahmutlar’da yaşayan halkı canından bezdirdi. Bakteri aşılama çalışmaları ile kokunun

Esnaflardan MAHKOD’a destek
Esnaflardan MAHKOD’a destek

Mahmutlar’ın şehirleşmesi için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD’a esnaf desteği sürüyor. Geçtiğimiz hafta MAHKOD’a

Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor
Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi. Her gün yayla