‘Toros Residence’ gururumuz oldu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » ‘Toros Residence’ gururumuz oldu
Paylaş
Tarih : 02 Ocak 2018 - 9:46

DSC_0107Mahmutlar’ımızın şehir medeniyetini kazanmasındaki en önemli faktörlerden birisi olan ‘Toros Residence’, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından sertifika verildi. Toros Residence Türkiye’deki 500 büyük hizmet ihracatçısı arasında 320 olarak bu sertifikayı almaya hak kazandı.

Mahmutlar’ımızın adı bir kez daha altın harflerle yazıldı. Mahmutlar merkezli Muhammer Kodal ve İdris Aksu Ortaklığındaki Toros Residence İNŞ. TUR. SAN. LTD. ŞTİ; Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı arasında 320. sırada yer aldı ve bir sertifika ile ödüllendirildi.

MAHMUTLAR’IN İLKLERİNDEN

Mahmutlar, Kargıcak ve Oba mahallelerinde yaptıkları projelerle Avrupalıların yerleşik hale gelmelerinde çok büyük pay sahibi olan ‘Toros Residence’ hakkı ile aldığı bu ödül bölgede sevinç yarattı.  İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ‘Toros Residence‘ İnşaat Turizm San. ve Tic LTD. ŞTİ. her geçen gün biraz daha büyüyerek yoluna devam ediyor.

KODAL, “DAHA ÇOK ÜRETMEK ZORUNDAYIZ”

Mahmutlar ve bölgemizin önemli yatırımcılarından biri olan ‘Toros Residence’ ortaklarında Muhammer Kodal konu ile ilgili basına açıklamalarda bulundu. Kodal, “Ülkemizin kalkınması için daha çok üretmek daha çok çalışmak zorundayız. Bu ülkeyi muassır medeniyet seviyesine çıkarmak için bir çivide bizden gelmişse ne mutlu elhamdülillah” dedi.

TURİZİMDE DE PAY SAHİBİ

2016 yılında Kargıcak’ta Lumos Deluxe Resort Hotel’i işletmeye açarak inşaat sektörünün ardından turizm sektörüne de büyük katkılar sağlamaya devam eden şirket önemli bir başarı daha kazandı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl istatistiki rakamlar göz önüne alınarak seçilen ‘Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı’ arasında 320. sırada gösterildi.

BAŞARI SERFİTİKA İLE TAÇLANDI

Bu büyük başarı şirkete gönderilen sertifika ile kutlandı.

TİM tarafından gönderilen ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi imzalı sertifikada, “Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı 2016 araştırma sonuçlarına göre, araştırmaya katılan firmalarla arasında 320. olmanız münasebetiyle bu sertifikayı almaya hak kazandınız. Tebrik eder, ülkemizin ihracatına katkınızın artarak devam etmesini dilerim.” ifadeleri kullanıldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da