Tos’dan büyük laf

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Tos’dan büyük laf
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2017 - 10:43

ak-partide-gelenek-bozuldu-ikinci-aday-ciktiAKP İlçe Başkanlığı görevine yeniden aday olacağını ilan eden Kestelli Sabri Tos, “Bir ilçe başkanının hedefi olması lazım. İddia ediyorum. Eğer o görev bana verilirse Alanya Belediyesi’ni AKP’li yapacağım eğer başaramazsam o gün istifa edeceğim ve bir daha dönmemek üzere Alanya’yı terk edeceğim” dedi.

Yapılan Anayasa Referandumu’nda Alanya’dan çıkan sonucun başarısızlık olduğunu ve önümüzdeki aylarda yapılması beklenen AKP İlçe Kongresi’nde yeniden “Başkan Adayı” olduğunu ilan eden Sabri Tos, “Bir ilçe başkanının en büyük ideali, girdiği seçimi kazanmak olmalıdır. Ben AKP’liyim ama bu sonuçlardan memnun değilim. İddia ediyorum. İlçe başkanı olduğum zaman Alanya Belediyesi’ni AKP’li yapmazsam o gün hem istifa edeceğim, hem de bir daha dönmemek üzere Alanya’yı terk edeceğim” dedi.
UYSAL AKP’YE Mİ GEÇİYOR?
AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu’nun kongrede yeniden aday olmaması ihtimaline karşın AKP içindeki bir grubun Sabri Tos’u, bir başka grubun ise mevcut AKP İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Mecek’i desteklediği, yarışın bu iki isim arasında geçeceği iddia ediliyor. Öte yandan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çok samimi olan Demokrat Parti (DP) eski İlçe Başkanı Yaşar Uysal’ın da yapılacak ilk kongrede AKP’ye katılacağı ve Soylu’nun referansıyla “İlçe Başkan Yardımcısı” olarak görevlendirileceği de gelen haberler arasında.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği