TSM korosu toplandı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » TSM korosu toplandı
Paylaş
Tarih : 06 Nisan 2015 - 10:13

11106527_350765305127207_686646384_oMahmutlar TSM korosu gelenek haline getirdiği yemekli toplantının 8.sinin el değiştirerek, sezona başlayan Mehmet Çakır Caddesi’ndeki Pascha Restoran gerçekleştirdi.

Koro ve sololarıyla mini bir konser tadında gerçekleştirilen yemekli toplantıda yoldan geçen vatandaşlar ve restoran’da bulunan yabancı uyruklu vatandaşlar da ilgi ile izledi. TSM korosu yetkililerinden alınan bilgiye göre, hiçbir kuruma yada tüzel bir kişiliğe bağlı olunmadan tamamen amatör bir ruhla müzik severlerin oluşturduğu bir gurup olarak iki sezondur çalışmalarına devam ettiklerini ve sponsor bulunması halinde konser vermeye başlayacaklarını ve  düzenlenecek sosyal etkinlikler içerisinde Mahmutlar’ı layık olduğu şekilde temsil edecekleri öğrenildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar