Türel Mahmutlar’a iyi gelmedi

Ana Sayfa » Haberler » Politika »  Türel Mahmutlar’a iyi gelmedi
Paylaş
Tarih : 17 Nisan 2018 - 9:07

Mahmutlar’a yapılacak Alanyaspor tesisleri için Türel, “Temeli Nisan 2018’de atacağız” demişti. Mahmutlar Kargıcak arasında yol çalışması projelendirilmişti hala başlamadı. CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci, toplantıda bu soruları Başkan Türel’e sordu. Türel’in cevapları AK Partililiği ile bilinen Muammer Kodal’ı memnun etmedi. Kodal sosyal medyadan açıklama yaptı, “İyi gelmedi” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Proje yapıyor ama icraatını bir türlü gerçekleştirmiyor. Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında, Meclis Üyesi CHP’li Erkan Demirci sordu; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yanıt verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis toplantısı geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Toplantıya katılan Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP’li Erkan Demirci, Mahmutlar’daki projeleri Başkan Türel’e sordu. Türel projelerin son hali ile ilgili bilgi verdi.

-Demirci, Geçen yılki faaliyet raporunda Kargıcak Mahmutlar arasındaki eski Gazipaşa Caddesi için proje görseli paylaşılmıştı ama bu yıl hiç bir faaliyet yapılmadı. Projenin son durumu nedir?

-Türel, Yolun açılma çalışmaları kısmen başladı. Ekipler şu anda Payallar’da çalışıyor. Haftaya Kargıcak’a geçip çalışmaya başlayacaklar.

-Demirci, Mahmutlar Alanyaspor Tesisleri için %10 hedef koymuştunuz ama bu hedefin gerçekleşme oranı sıfır oldu. Projenin son durumu nedir?

-Türel, Alanyaspor Tesisleri için proje çalışmaları devam ediyor. En kısa zamanda inşaata başlanacak cevabı verdi.

KODAL, “KARGICAK’A İYİ GELMEDİ”

Sosyal Medyadan habere cevap veren İşadamı ve Turizmci Muhammer Kodal, “Siyaset halka hizmet etmek için bir vasıta emaneten verilen Yetkin’in millet adına milletin refahı faydası için kullanılır diye öğrenmiştik ama maalesef boş vaadler yerine getirilmeyen sözler milletin menfaatine olan hizmetler yapılmıyor, ya söz vermeyeceksin yada verdiğin sözü tutacaksın. 60 km uzaktaki mezraya sıcak asfalt dökeceksin yılda 3 ay kullanılan bir yola topu topu 10 araç gider gelir fakat bir Mahallenin ana caddesine 1400 mt yolu imar planına göre yapamayacaksın hayırlısı olsun Kargıcak Mahallesi için iyi gelmedi!!!” dedi.

TAKAVUT MEZRAYI SORDU

İşadamı Muammer Kodal’ın bu yorumuna cevap veren ve soru yönelten Mahmutlar’da Turizm tesisi olan CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, “60 km uzaklıktaki mezrayı merak ettim sn Kodal. Mezranın yerini yazarsan halkımız bilgi sahibi olur” açıklaması yaptı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 İYİ Parti güçlü geliyor
 İYİ Parti güçlü geliyor

İyi Parti’nin Alanya İlçe yönetimi Yücel Apaydın başkanlığında tabanı ile buluştu. Kültür merkezi salonunu tıka basa dolduran İYİ

CHP, “Yerel seçimi kazanacağız”
CHP, “Yerel seçimi kazanacağız”

CHP Alanya İlçe Yönetimi Meclis üyeleri ile birlikte Mahmutlar Düğün Salonunda CHP’li üyelerle yerel seçim çalışmaları ve Cumhurbaşkanlığı

 Ak Parti kendi binasını kendi yapıyor
 Ak Parti kendi binasını kendi yapıyor

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Ak Parti’nin yeni hizmet binasını tanıttı ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Başkanı Mustafa