Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Büyükşehir Belediyesine yeni otobüsler aldı, bunu öğrenen Mahmutlar halkı sakinleri harekete geçerek, “Bizde yeni otobüs istiyoruz, ne oldu yeni gelecek 90 kişilik modern otobüsler?” diyerek Türel’e isyan ettiler.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel geçtiğimiz günlerde şehre yeni alınan otobüsleri tanıttı. Antalya içinde hizmet verecek olan 116 adet 80 kişilik otobüsler oldukça beğenildi.
Türel’in otobüs açıklaması sonrası Mahmutlar halkı da harekete geçti sosyal medya üzerinden Türel’e istekte bulunan vatandaşlar Mahmutlar Mahallesine de otobüs alınmasını istediler.
‘BALIK İSTİFİ GİBİ’
Sacit Şahin isimli bir vatandaş Türel’e yazdığı yorumda, “Sayın Başkanım Menderes Türel Bey; Bu otobüslerden Alanya Mahmutlar Mahallesine de gönderirseniz çok mutlu oluruz. Vallahi buradaki eski ve miladı sona ermiş dolmuşlarla her sabah ve her akşam balık istifi şeklinde iş yerine ve eve gitmekten rezil olduk. Başkanım şimdiden ilginize teşekkür ediyorum. Saygılar.” dedi.