Turistlere afişli tanıtım

Ana Sayfa » Haberler » Turizm » Turistlere afişli tanıtım
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:16

alanya - Almanlar ilk sırada (1)AESOB tarafından turistleri çarşıya gelmesini sağlamak için hazırlanan Türkçe, İngilizce ve Rusça afiş çalışması Alanya’da da yapılacak

Antalya Esnaf  ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), kent merkezindeki alışverişi canlandırarak ve turistlerin çarşıya gelmesini sağlamak için Türkçe, İngilizce ve Rusça afişler hazırladı.
AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, yaptığı yazılı açıklamada, yerli ve yabancı turistleri kent esnafıyla buluşturmak ve çarşıyı hareketlendirmek için Türkçe, İngilizce ve Rusça afiş hazırladıklarını bildirdi. Afişlerin ilk etapta, kent içi ulaşımını sağlayan 50 otobüse giydirildiğini belirten Sevimçok, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “Antalya sadece otel, deniz ve AVM üçlüsünden ibaret değil. Bu kentin kendi kültürünü yansıtan semt pazarları, özel lezzetleri, çarşıları ve esnaflarının bulunuyor. Afişlerde bunları vurgulamaya çalıştık. Gayemiz hem kent merkezini hareketlendirerek turisti çarşıya çekmek hem de esnaflarımıza destek olmak.”
ALANYA’DA DA YAPMAK İSTİYORUZ’
Sevimçok, aynı çalışmayı Kemer ve Alanya’da da yapmak istediklerini, Antalya Büyükşehir Belediyesinden destek istediklerini ve olumlu karşılandıklarını, önümüzdeki günlerde billboardlara da afiş yerleştireceklerini kaydetti.
TURİSTLERİ KENT MERKEZİNE DAVET ETTİ
AESOB tarafından hazırlanan afişte “Antalya’yı yaşadınız mı?” ve “Bu şehri yaşamadan dönmeyin” gibi sloganların Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak yazdığını anlatan  Sevimçok, turistleri kent merkezine davet ederek gezmeleri istedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Alanya-Kıbrıs Mayıs’ta başlıyor
Alanya-Kıbrıs Mayıs’ta başlıyor

Alanya ve Kıbrıs arasında başlayacak olan feribot seferleri ile ilgili bugün kritil bir görüşme yapıldı.44 sefer yapacak olan Feribot 30 Mayıs

İsveç’ten iyi haber
İsveç’ten iyi haber

İsveç’ten Türkiye’ye yaz sezonu için yapılan rezervasyonlarda geçen yıla oranla yüzde 83 artış olduğu bildirildi. İsveçli turistin

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”