her_an_sahaya_inebiliriz_h230915_47a2bTürkdoğan, “Referandum süreci ile alakalı sahaya inmek üzere Sayın Bahçeli’nin talimatlarını bekliyoruz” dedi.
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan başkanlığında gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Mustafa Sünbül ile Öcal Burakçin’in yanı sıra yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katıldığı toplantı sonrası bir basın açıklaması yapan Türkdoğan, “Aldığımız kararlar neticesinde, kırsal mahallerde yaptığımız ziyaretlere devam ediyoruz.
MAHMUTLARDA ORGANİZASYON
Kırsal mahalle ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyleyen Türkdoğan, “Mahmutlar Mahallesi’nde bir organizasyonumuz olacak. Mahalle teşkilatlarımızla bir araya geleceğiz. Referandum süreci ile alakalı Ankara’dan gelecek bir talimat doğrultusunda her an sahaya inecek şekilde çalışıyoruz. Dim Vadisi’nde yaşayan 40 civarında vatandaşımızı Çanakkale’ye göndereceğiz. Bu gezi için bize destek veren Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel’e de teşekkür ediyorum” diye konuştu.