sefk2014 yerel seçimler için CHP’den Alanya Belediye Başkan adayı olduğu belirtilen Şefik Türktaş, iki haftada üst üste Mahmutlar’a geldi.
Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Oktay Cebeci Camii’nde Cuma namazı kılan Şefik Türktaş, pazartesi günü akşam organize edilen iftar sofrasına katıldı. Halk ile bire bir sohbet eden Türktaş, Mahmutlar halkı ile birlikte iftarını açtı.
Her akşam 500-600 kişiye Mahmutlar Belediyesi tarafından Düğün Salonunda verilen iftar yemeğine şefik Türktaş’a, CHP Belde Başkanı Ahmet Asil, Mustafa Gezen, Mustafa Şimşek, İbrahim Sayar, CHP İlçe Başkan Yardımcısı Remzi Yaylalı, Oba Belediyesi Eski Meclis Üyesi Ali Yılmaz, Bağışlar Mühendislik sahibi İnşaat Mühendisi Yılmaz Bağışlar ve Eksi Mahmutlar jandarma Karakol Komutanı Cengiz Tok eşlik ettiler.
Şefik Türktaş’ın Mahmutlarlı vatandaşlarla birlikte samimi sohbetlerini gözlerden kaçmadı.
HALKIN İLGİSİ YOĞUNDU
Mahmutlar halkından yakın ilgi gören Şefik Türktaş’ın keyfinin yerinde olduğu gözlendi. Öte yandanCHP’den Alanya Belediye Başkan Adaylığı’nın resmen açıklanması beklenen Şefik Türktaş, 26 Temmuz Cuma günü Park Alanya’da bir iftar daveti verecek. Alanya merkez, belde ve köyleriyle tüm Alanya halkının davetli olduğu iftar programı için başlatılan hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Partililerin yanı sıra Alanya’daki tanınmış simaların, parti tabanının ve vatandaşların katılacağı iftarprogramı ile belediye başkan adaylığı yolunda önemli mesajlar vermesi beklenen Şefik Türktaş’ın,iftar programına, 2014 yerel seçimlerinde yola çıkacağı muhtemel ekibi ile birlikte katılacağı ifade ediliyor.