Üsteğmen gözaltında

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Üsteğmen gözaltında
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:46

akınTürkiye FETÖ’nün darbe girişimi ile tek bir vücut olurken, bu soruşturmalarda Mahmutlar’a sıçradı. Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanı Üsteğmen Akın P., geçtiğimiz hafta evinde yapılan aramadan sonra gözaltına alındı.
Tüm Türkiye’deki FETÖ/ PYD’ye yönelik düzenlenen operasyon Mahmutlar’da uygulandı. Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanı Üsteğmen Akın P.,  bu soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
EVİ ARANDI
Mahmutlar Barbaros Caddesi Migros Market etrafında bulunan Üsteğmen Akın P’nin evi polisler tarafından didik didik arandı. İki yıldır Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı yapan üsteğmen Akın P. Gözaltına alınmasaydı, Mahmutlarda bulunan Alanya L Tipi Cezaevi’nde göreve başlaması bekleniyordu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar