Yatırımcılar MAHKOD’lu oldular

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yatırımcılar MAHKOD’lu oldular
Paylaş
Tarih : 08 Mayıs 2018 - 14:26

Mahmutlar’da yatırım yapan işadamları Mahmutlar’da yeni kurulan Mahmutlar Yaşatma ve Koruma DERNEĞİ (MAHKOD)’a üye oldular.

MAHKOD Yöneticilerinden Başkan Mesut İlhan, Kayhan Balta, Mahmut Sarıkan, Yalçın Durmuş, Ali Karakuş Mahmutlar’daki yatırımcıları ziyaret ettiler.

BAY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Canbay, Kınacı Group ve Alparslan İnşaat ortaklarından Ercüment ve Mustafa Özkınacı ve İsmail Alparslan, Ceylan Hazır Beton ve Sıva Fabrikası sahibi Fehmi Ceylan’ı ziyaret eden MAHKOD yönetimi ziyaretlerden memnun ayrıldılar.

YATIRIMCILAR DESTEK OLDULAR

Mahmutlar’da kısa bir dönem önce kurulan MAHKOD Derneğinin çalışmalarını basından ve sosyal medyadan haberdar oluyoruz” diyen yatırımcılar Mahmutlar’daki tüm bireylerin MAHKOD’a hem üye olarak hem de maddi katkı olarak destek vermelidirler. Mahmutlar’ın MAHKOD’a ihtiyacı var. Mahmutlar’ın şehirleşmesinde sorunlarının giderilmesinde aktif söz sahibi MAHKOD olmalıdır, bunu da en iyi şekilde yapıyorlar” dediler.

İLHAN; “BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR”

Ziyaretlerde söz alan MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan, yatırımcılara verdikleri destek için teşekkür etti. İlhan, “MAHKOD Derneği Mahmutlar’ın ihtiyacı olan bir dernek olduğu her birey tarafından yüksek sesle dillendirilmeye başladı. Bugün Mahmutlar’daki yatırımcılarımızı ve işadamlarımızı MAHKOD’a üye yaptık ve katkıları için teşekkür ettik. Amacımız her zaman altını çizerek söylediğimiz Mahmutlar’ı şehir yapmak, şehirlilerin yaşadığı gibi yaşamak için çalışmalar gerçekleştirmek. Bu çizgide çalışmalımız devam ediyor. Mahmutlar’daki tüm bireyleri MAHKOD’a üye olmaya davet ediyorum. Birlikten kuvvet doğar” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da