AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, şok bir paylaşımda bulundu. Özen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a muhalif olan herkese “Kafir” dedi. Özen’in bu paylaşımına tepki yağmuru oluştu.
Geçtiğimiz günlerde AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda Kadın Kolları Başkanı oalrak göreve başlayan Gülay Özen, 24 Haziran Genel Seçimleri öncesi şok bir baylaşımda bulundu.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan olacağına ilişkin görüşlerini bildiren Özen, muhalif kesime ise “Kafir” dedi.
Özen, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu;
“Kafirler bir olup birleşse ne çıkar…
“Reis” lakaplı liderimiz var bizim …”
Gülay Özen paylaşımın oldukça tepki toplaması üzerine ise paylaşımı sildi.
TIĞLI TEPKİ GÖSTERDİ
Özen’in paylaşımına CHP Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Şaduman Tığlı tepki gösterdi Tığlı yaptığı açıklamada, “Sosyal medya hesabından  ‘Kafirler bir olup birleşse ne çıkar. Reis lakaplı liderimiz var bizim’ diyen AKP Alanya Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, AKP’ye oy vermeyen herkesi ‘Kafir’ ilan etmiştir. Yüce dinimizi siyasi hesaplarına alet eden bu anlayışı şiddetle kınıyoruz. Bu zihniyetler toplum olarak dışlanmalıdır artık zamanı geldi” diye tepkisini koydu.
SİRKELİ: SÖZDE BAŞKAN
CHP Alanya İlçe Eski Kadın Kolları Başkanı Zuhal Sirkeci, Gülay Özen’e tepki gösterdi.
Sirkeli, “AKP’nin sözde Alanya İlçe Kolları Başkanı sayfasından esip gürlüyor. 24 Haziran’da Reislerini Başkan yapacaklarmış. Birileri kafirmiş. Sayfası sporsorlu olmasına rağmen yazısı 200 beğeni almış. Demek ki bu hanımın yazdıklarını fazla kimse ciddiye almamış. Sayfasını 607 kişi beğenmiş 630 kişi de takip ediyormuş. Kısacası Bu kadar sponsor parası ödemesine rağmen ona hiç kimse inanmıyor tabi ki ciddiye de almıyor. Bu hanımın Alanya’da işi çok zor” dedi.
 
 

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız