Yerel seçimlerin favorisi CHP

Ana Sayfa » Haberler » Sol Manşet » Yerel seçimlerin favorisi CHP
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:33

ŞEVKİ TÜRKTAŞAŞAŞAŞCHP İlçe Başkanı Türktaş, partileri aleyhine “3’üncü partiler” diye konuşan AKP’lilere meydan okudu. Türktaş, “AKP’ye hodri meydan diyorum. Kimi aday gösterirse göstersinler 2014 yerel seçimlerinde CHP Belediye Başkan Adayımız Şefik Türktaş başkanlık makamına oturacak” iddiasında bulundu.

BİZİM ADAYIMIZ BAŞKAN OLACAK’ 

2014 yerel seçimlerinin favorisinin CHP olduğu söyleyen İlçe Başkanı Şevki Türktaş, CHP’nin başarılı olmasını içine sindiremeyen AKP’lilerin ‘CHP seçimlerde üçüncü parti olacak’ gibi sözleri kamuoyuna yaymaya çalıştığını belirtti. CHP’ye kendisinin gelmesi ile partinin Alanya’da bir ivme kazandığını ifade eden Türktaş, “AKP’lilerin çabaları nafiledir. Alanya’da CHP’nin adayını belediye başkanlığı makamına oturtacağız” dedi.

‘AKP’NİN ADAYI FARKETMEZ’

AKP’nin Alanya’da şimdiye kadar seçim kazanamadıklarını ve kazanamayacaklarını iddia eden Türktaş, “Aç tavuk kendini buğday ambarında görür derler. AKP’lilerin yaptığı da şu anda o. Kiminle olursa olsun hodri meydan diyorum. O konuda bir sıkıntımız yok” diye konuştu. Türktaş seçime 3 ay gibi bir zaman kala Alanya’yı bütünü ile kapsayacak şekilde vaatlerini kamuoyu ile paylaşacaklarını vurguladı.

‘BİZ HİÇ YAPMACIK OLMADIK’

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı olarak resmen Şefik Türktaş’ın açıklanacağına değinen Türktaş, “Şefik Başkan, partinin kayıtlı üyesidir. Sayın Kılıçdaroğlu’nun gelip elini kaldırmasını bekliyoruz. Şefik Başkan, ben ve parti tabanındaki insanlar her yerde çalışıyoruz. Biz yapmacık hareketi olmayan dimdik, dümdüz bir aileden geliyoruz. Ben ve kardeşim bugüne kadar insan olduğumuzu unutmadık” dedi.

Etiketler : ,

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda

Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret
Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir’e hayırlı olsun ziyareti için Mahmutlar’dan bir gurup esnaf ziyaret de bulundu.

Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu
Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu

  Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ”Antalya ” konulu fotoğraf yarışmasında Mahmutlar İmam Hatip Ortaokulu