Yeşildal iddialı

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Yeşildal iddialı
Paylaş
Tarih : 13 Nisan 2015 - 11:12

chp_7_akp_4_mhp_3_kazanir_h117703_05889CHP Alanya İlçe başkanı Şengül Yeşildal çok iddalı konuştu. CHP Antalyada 7 AKP 4 MHP 3 Milletvekili çıkarır dedi.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, 29 Mart’ta Antalya genelinde yapılan önseçim sonucunda 14 kişilik Antalya aday listesine Alanya’dan hiçbir ismin girememesi üzerine bir açıklama yaparak, “Bizim 23 bin üyemiz var. İsteselerdi CHP’ye biraz üye takviyesi yapardık” diyen AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu’na gönderme yaptı. Yeşildal, “Berberoğlu’nu istifaya davet ediyorum. Biz bir demokrasi örneği sergiledik ve önseçim yaptık. Bütün Türkiye bunu konuştu. Berberoğlu, ‘23 bin üye ile ilk 3’ü ben belirlerdim’ demişti ama durum ortada. Dönüp kendi partisine ve Antalya aday listesine baksın. Alanyalı Dışişleri Bakanı olan AKP, Alanya’ya değer bile vermedi, Alanya’dan aday adayı olan hiçbir ismi listeye koymadı. CHP Antalya’da 7, AKP 4, MHP 3 milletvekili çıkarır” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi
Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi

Mahmutlar’da siyaset düttürünün kahvesinde şekilleniyor. Hergün bu kahvede toplanan Mahmutlar halkı Türkiye, Antalya, Alanya ve Mahmutlar siyaseti