Yeşilkaya, “AK Parti’lilere çağrımdır”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yeşilkaya, “AK Parti’lilere çağrımdır”
Paylaş
Tarih : 09 Kasım 2015 - 13:20

_DSC7316MHP’ Eski Belde Yöneticisi Mahmutlar İlçe Yaptırma Platformu üyesi Emrah Yeşilkaya’dan AK Partililere açık çağrı. “Torosların başbakanı bizde, Demirtaş’ın kızı bizde, Mahmutlar’ın eniştesi bizde, Bakanlar bizde hadi bizi İlçe yaptırın” dedi.

Mahmutlarda Emlak sektörü ile uğraş veren MHP Mahmutlar eski Belde Başkan Yardımcısı ve Mahmutlar İlçe Yaptırma Platformu Üyesi Emrah Yeşilkaya, AK Parti Mahmutlar Teşkilatı’na çağrıda bulundu.

YEŞİLKAYA, “SONUÇLARA SAYGILIYIZ”

Yeşilkaya, “Mahmutlar’da bir seçim heyecanını daha geride bıraktık. Türkiye genelinde olduğu gibi Mahmutlar bölgemizde de AKP, halkın iradesinin büyük çoğunluğunu almış ve bu yarışı ön sırada bitirmiştir.2014 yerel seçimlerinde, mensubu olduğum MHP Alanya Belediye Başkanlığını kazandığı gün, bizleri tebrik eden AKP’li arkadaşlarımızı bende buradan tebrik etmek isterim ve halkın iradesine geçmişte nasıl saygı gösterdik isek şimdi de aynı saygıyı göstermemiz gerektiğini belirtmek isterim” dedi.

YEŞİLKAYA, “UZAKTAN YÖNETİLEMİYORUZ”

Yeşilkaya, “Buradan AKP’li arkadaşlarıma seslenmek istiyorum. Bizler nüfus, yüzölçüm, istihdam, yaşam kalitesi, ticaret hacmi bakımından birçok ilçeden daha büyük bir mahallede yaşıyoruz. Mahmutlar’da yaşayan her bireyin gördüğü gibi, mutlaka sizler de 135 km uzaklıkta bulunan bir büyükşehir belediyesinin kaliteli hizmet veremediğini görüyorsunuz. Bununla birlikte çoğu zaman aranızda da bu olumsuzlukları konuşuyor ve Mahmutlarımızın hak edilmediği bir şekilde yönetildiğini biliyorsunuz. Peki bunun için ne yapılmalı?” dedi.

YEŞİLKAYA, “MAHMUTLARIN FERYADINI ANKARA’YA DUYURALIM”

Yeşilkaya, “Daha önce defalarca birçok platformda Mahmutların ilçe olması gerekliliğini dile getirdik ve meclise kadar yasa teklifinde bulunuldu. Fakat sonuç yine hüsran oldu. Şu anda yakın zamanda oluşacak hükümet içerisinde Mahmutların eniştesi, Demirtaş’ın kızı, Alanya’nın bakanı, Torosların başbakanı olan birçok milletvekili görev alacak.

Sizlere buradan açık çağrıda bulunuyorum; gelin sizin önderliğinizde Mahmutların feryadını Ankara’ya duyuralım. Bizler Mahmutlara özel bir kanun istemiyoruz. Büyük Şehir Yasası içeriğinde yer alan 20000 nüfus kriterinin, yani bizim olan hakkımızın verilmesini istiyoruz. Bu konuda hem fikir olduğumuzu biliyor ve gereğinin yapılmasını bir Mahmutlar’lı olarak sizlerden rica ediyorum. Lütfen bu halkın sesine kulak verin. İş işten geçmeden bir an evvel birlik ve beraberlik içerisinde, Mahmutları hak ettiği yerlere taşıyalım” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da