Yine muz hırsızlığı

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Yine muz hırsızlığı
Paylaş
Tarih : 19 Mart 2018 - 14:27

72c6ac77-cc55-4e2d-bb18-e5fa458a3b65Mahmutlar’da Muz hırsızlığının ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde suçüstü yakalanan Muz hırsızlık zanlıları savcılıktaki ilk sorgulamasının ardından serbest bırakılınca yine Mahmutlar’da yapılan bir Muz hırsızlığı kameralara takıldı.

Mahmutlar Yayla Yolu üzerinde bulunan Mahmutlar Öğrenci Yurdu yakınında Mustafa Barcın’a ait bir Muz bahçesinde kameralara takılan Muz hırsızları savcı karşısına çıkarıldı. Erkan B., ile Şevket A., isimli zanlılar savcılıktaki suçlarını itiraf etmelerine rağmen serbest bırakıldılar.

Mahmutlar’daki muz üreticileri serbest kalan Muz hırsızı zanlıları ile ilgili, “Böyle devam ederse biz Muz hırsızlarına çalışacağız. Her gün bahçelerimize girerek Muzlarımız çalınıyor. Suçüstü ve kamera kayıtları ile tespit edilse bile yine cezalarını çekmeden serbest kalıyorlar” açıklaması yaptılar.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi
Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi

Kestel de bulunan bir otelde tatil yapan yerli turistlerin bazıları öğleden sonra fenalaşıp kusma ile mide bulantısı şikayetiyle hastaneye götürüldü.

Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı
Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı

Mahmutlar’da hırsızlık aldı başını gidiyor. Yaz aylarında otellerin Müşterilerini de hesaplarsak Mahmutlar’ın nüfusu 120 binleri buluyor.

 Suriyeliler’den olay üstüne olay
 Suriyeliler’den olay üstüne olay

Alanya’nın İncekum Mahallesi’nde 1 kişinin ağır yaralandığı bıçaklı kavgayla ilgili gözaltına alınan Suriyeli tutuklandı. Geçtiğimiz