Yücel “Belediyeden tek kuruş çıkmadı”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel »  Yücel “Belediyeden tek kuruş çıkmadı”
Paylaş
Tarih : 17 Nisan 2018 - 9:12

Alanya Belediyesi haftalık Encümen Toplantısı, birim amirleri ve encümen üyelerinin katılımıyla Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında yapılan basın açıklamasında Yücel’ Muhtarlarla yapılan Mekodanya gezisinde Belediyeden tek kuruş para harcanmadı dedi..

‘KENDİ İMKANLARIMIZLA GEZDİK’

Muhtarlar için Makedonya’ya gezi düzenlemesi eleştiri konusu olan Yücel, “Muhtarlarımıza yıllar öncesinden bir sözüm vardı. Belediye bütçesinden bir kuruş bile harcanmadı. Ben sadece sözümü yerine getirdim. Kendi imkanlarımızla gidip geldik.” dedi. Gezi için ne kadar bütçe ayrıldığıyla ilgili soruyu ise yanıtsız bıraktı. Alanya halkı Muhtarların kendi imkanları ile Mekodonyaya gittiğine inanmıyor. İsmini açıklamak istemeyen bir muhtar benide Alanya Belediyesi olarak davet ettiler ben gitmedim dediği edindiğimiz bilgiler arasında. Kendi bütçemizi harcadık diyen Belediye Başkanlarını Alanya Halkı soruyor sizin bütçeniz ne kadar. Bilindiği üzere Muhtarlar Gezisi 250 bin liradan daha fazla yorumları da kamuoyunda yapılmaya devam ediyor.

 

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar