Yücel imdada yetişti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yücel imdada yetişti
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:42

13754164_682139371933311_948052341636437030_nAntalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kestel, Mahmutlar ve Kargıcak’a içme suyu getirecek olan ishale hattı çalışmaları aylar önce bitmesine rağmen hala üst yapı bitirilemedi.  Halkın büyük tepkisine neden olan bu olumsuz görüntüleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından giderilmeye başlandı. Bu yollardan biri Mahmutlar Atatürk Caddesi Yangılı Mezarlığı yanındaki yol üzerinde gerçekleşti. Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan çukurları Alanya Belediyesi Fen işleri gurup amirliği tarafından sıcak asfaltla eski haline getirdi.
VATANDAŞ, “ARTIK YETER”
Mahmutlar halkı kazılan yolların üstü kapatılarak herhangi bir düzenleme yapmayan Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkililerine tepkili. Vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesi içme suyu hattını döşediler. Bu çalışmalar bizim daha sağlıklı ve kaliteli su içmemiz için yapılıyor. Bu çalışmaları yapan Büyükşehir’e çok teşekkür ediyoruz. Lakin bu çalışmaların üzerinden 2-3 ay geçmesine rağmen üstleri hala kapanmayan yollar bulunuyor. Ayrıca üstünü kapatayım derken ehliyetsiz elemanların yaptığı parke çalışmaları uyduruk bir şekilde çok komik.  Ak koyuna karakaş denir mi diye bir laf vardır. Atatürk Caddesi’nin ve Barbaros Caddesine dikey olan Caddelerin son hali maalesef bu. Hangi Büyükşehir yöneticisi gelip de bu çalışmaları gözlüyor ve takip ediyor. Mahmutlar halkını hiç düşünen yok mu?
Alanya Belediyesi kendi görevi olmamasına rağmen bazı yerlerde bizim isteğimizle çalışmalar yapıyor. Adem Murat Yücel’de olmasa derdimizi dinleyecek kimse olmayan yazık çok yazık” dediler.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar