Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu.
Başkan Yücel ile Mahmutlar’da bulunan Asmalı Konak Restauran’da buluşan Mahmutlarspor Başkan ve yönetimi Süper ligin hazırlıklarını sürdürüyor. Süper amatör ligin yeni takımı Mahmutlarspor lige çok iddialı başlayacak. Geçtiğimiz yıl Yılmaz Bağışlar başkanlığında ilk yılında 1. Amatör ligde şampiyon olarak Mahmutlar halkının takdirini kazanan Mahmutlarspor’da hem yönetimde hem de futbol takımında yeni takviyelerin olduğu öğrenildi.
“GÜÇLÜ YÖNETİM GÜÇLÜ KADRO”
Başkan Yücel’in katıldığı kahvaltılı toplantıya Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Garip Kodal, Yöneticilerden Abdullah Pişkin, Muhammet Bağışlar, Şaban Kaya, Ergün Yazar, Nurettin Göbüt, Hakan Karasu, Levent Top katıldılar.
Daha ilk sezonu olmasına rağmen Süper Amatör ligde şampiyonluğu hedefleyen Mahmutlarspor yönetiminde olağan üstü genel kurula gidiliyor. Yeni yönetimde Mahmutlar’dan tanınmış işadamlarının yönetim kadrosunda yer alması bekleniyor. İsim hakkı ve sponsorluk anlaşması için görüşmelerin devam ettiğini açıklayan Başkan Yılmaz Bağışlar, “Takımımızı Süper Amatör lig için yeniden yapılandırıyoruz. Yeni transferlerimizin bir kısmı antrenmanlara çıkıp çalışmalarını yapıyor. Yeni hocamızla hedefimiz ligin üst sıralarını zorlamak olacak. Olağan üstü genel kurul kararı aldık ve yeni yönetime girecek arkadaşlarımızla Mahmutlarspor daha da güçlenecek.
MAHMUTLAR STORE AÇILDI
Mahmutlarspor forma satış standını hizmete koyduk. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Mahmutlarspor Mahmutlar’ın takımıdır. Mahmutlarspor Formalarını her Mahmutlar’lının ve kendini Mahmutlar’lı hissedenler alarak destek olmalarını, Mahmutlar’da ekmeğini kazanan herkesin Mahmutlarspor’a yardım etmesini bekliyoruz” dedi.
TATLI YEDİLER TATLI KONUŞTULAR
Öte yandan Mahmutlarspor’un antrenmanını ziyaret eden Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar futbolculara tatlı ikram etti.