Yücel’den denetim

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yücel’den denetim
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2017 - 9:20

17505089_1271634732931696_6241522447133467321_oAlanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar’da Prestij Caddesi’ olarak projelendirilen Atatürk Caddesi’nde inceleme yaptı.

MAHMUTLAR’IN ilk ‘Prestij Caddesi’ olarak yapımı devam eden Atatürk Caddesi’nde altyapı ve üstyapı düzenleme çalışmaları tamamlanarak kaldırım ve bisiklet yolunun inşaatına başlandı. İhale tarihinden hemen sonra çalışmaların başladığı Mahmutlar Atatürk Caddesi’nde incelemelerde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, Prestij Caddesi’nin 2017 yazında hizmete gireceğini söyledi. Mevlana Caddesi ile Şükrü Bağışlar Parkı arasında projelendirilen iki kilometre uzunluğundaki yağmur suyu drenaj hattı çalışması ve üstyapı düzenlemelerinin tamamlandığı Atatürk Caddesi’nde iki kilometre bisiklet yolu ile 35 bin metrekare parke taşı ve iki taraflı kaldırım yapılacak.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar