Yücel’den ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yücel’den ziyaret
Paylaş
Tarih : 27 Nisan 2015 - 11:37

_DSC5579Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Post Gazetesi Sahibi Mesut İlhan’ı ziyaret etti.Mahmutlar’ınbir çok ilden ve onlarca ilçeden daha büyük olduğunu vurgulayan Yücel, “Mahmutlar’la ilgili ciddi projelerimiz var. Mahmutlar hak ettiği hizmeti alacak” dedi.  Cezaevi yolu üzerinde çalışmaların devam ettiğini açıklayan Yücel, “Ara yollardaki sıcak asflat çalışmaları devam edecek”dedi.

‘Mahmutlar’ın her sokağını adımlayarak, sorunları tespit edeceğini ve çözüm noktasında çalışmalar yapacağız’ diyen Yücel, “Alanya Belediyesi’nde 2000 bin çalışan personel var.Bu personellerin yaptığı çalışmalar internet aracılığı ile an itibarı ile bana ve ilgili birim amirine fotoğrafları çekilerek çalışma öncesi ve sonrası gönderiliyor. Personellerimiz çalışıyor, bundan da memnunuz, önemli olan halkımızın memnuniyeti ve rahat yaşaması” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar