Yücel’e veda ziyareti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yücel’e veda ziyareti
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2016 - 9:51

 

15493812_1177098149052022_3722740189310493825_oİzmiri’in Tire İlçesine tayini çıkan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e veda ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile İzmir’in Tire ilçesine tayini çıkan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven veda ziyaretlerine başladı. Kaymakam Tanrıseven Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek vedalaştı.

Alanya’da 2 yıl 3 ay görev yaptığını ve bu süre içinde her kurumla olduğu gibi Alanya Belediyesi ile de uyum içinde çalıştıklarını belirten Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, ‘’Belediye Başkanımız ve ekibi ile bu görev yaptığımız süre içinde uyumlu çalıştık. Halkla ve kurumlarla hep iç içe olduk. Alanya’da görev yapmaktan son derece mutlu oldum. 2 yıl boyunca birlikte çalıştığımız Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Hasan Tanrıseven’e Alanya’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kaymakamımız ile görev yaptığı süre boyunca istişare içinde çalıştık. Sayın Tanrıseven’e ilçemize yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim’’ dedi.

Başkan Yücel, Kaymakam Tanrıseven’e ziyaretin ardından ipek kozasından yapılan bir tablo hediye etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar