Yüksel iddialı geliyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Yüksel iddialı geliyor
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:02

yuksel_in_secim_ofisi_dualarla_acildi_h28232_b916fAlanya Şoförler Odası Başkan Adayı Yaylalı Mahallesinden Mehmet Yüksel’in seçim ofisi geçtiğimiz hafta dualarla açıldı.

Alanya Şoförler Odası 14 Mart Çarşamba günü kongreye gidiyor. Mevcut Başkan Ali Akkaya‘nın görevi bırakacağını açıklamasının ardından başkanlığa Mehmet Yüksel aday olmuştu.

Alanya Saray Mahallesi, Hal Kavşağı üzerinde bulunan seçim ofisinin açılışına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat YücelAk Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa TokluMHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, ALTSO Başkan Adayı Mustafa TunaALESO Başkanı Nuri Demir, Alanya Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci ve çok sayıda şoför ile esnaf katıldı.

Balonlarla süslenen ve oldukça kalabalık olan açılış dua ile başladı. Duanın ardından protokol üyeleri ‘hayırlı olsun’ dilekleri ile seçim ofisini açtılar. Seçim ofisinde ilk günden adeta izdiham yaşanırken, davetlilere ikramlarda bulunuldu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar