Mahmutlar’da 2 yıldır açılamayan oteller yeniden kapılarını açmaya başlıyor. Tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürerken, 1 Mayıs günü otellere turistler girmeye başlayacak.
Mahmutlar’da iki yıldır kapalı olan Happy Elegance Otel, Sugar Beach Hotel ve Aras Otel yeniden kapılarını açıyor.
İki yıldır turizmin iyi gitmemesinden dolayı açılamayan otellerin bu yıl açılacak olması yüzleri güldürüyor.
ELEGANCE ‘ARMAS PRESTİJ’ OLDU
Konyalı İşadamı tarafından %80’i alınan HappyElegance Otel’in ismi ‘Armas Prestij BeachHotel’ olarak değiştirildi. 1 Mayıs günü misafirlerine kapılarını açacak olan otelde tadilat çalışmaları yoğun olarak sürüyor. Konyalı işadamına ait Antalya bölgesinde oteller zinciri olduğu dillendiriliyor.
SUGAR BEACH ‘KLAS MARE BEACH”OLDU
3 yıldır açılmayan Mahmutlar bölgesi esnaflarına büyük sekteye uğratan Sugar Beach Otel Klass Otel Mare Beach olarak kapılarını yeniden turizme açıyor. Klass oteller zinciri yönetimi olarak işletmeye açılacak otelde tadilat çalışmaları sürüyor.
ARES ANLAŞMA AŞAMASINDA
Mahmutlar merkezde olan Ares Otel’inde bu yıl turizme hizmet etmesi bekleniyor. Kiralık yöntemi ile işletmeye açılması beklenen Ares Otel’de taraftarlar anlaşma aşamasında olduğu edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.
YÜZLER GÜLECEK Mİ?
Uçak düşürülmesi ve bölgedeki restoranların yakılması ile başlayan turizmdeki gerileme en çok Mahmutlar turizmi vurdu.
3 yıldır açılamayan oteller 2018 turizm sezonu ile birlikte açılmaya başlıyor. 1 Mayıs 2018 günü misafirlerini ağırlamak için kapılarını açacak olan otellerden Happy Elegance otel ismini Armas Prestij Beach olarak değiştirirken, SugarBeach Otel olarak 3 yıldır hizmet vermeyen bir başka otel’de Klas Oteller Gurubu bünyesine girdiği öğrenildi. . SugarBeach Otel’i Klass Oteller zinciri olarak bilinen ve Muzaffer Barcın’ın yönetim kurulu başkanlığı yaptığı turizm şirketi aldı ve ismi Klass Mare Beach olarak değiştirildi. Ares Otel’in de tekrar hizmete açılması bekleniyor ve kiralama görüşmelerinin sürdüğü edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.
 

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız