20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 15. yılına 3 gün sonra giriyor.
Dile kolay 3 gün sonra 15 yaşında olacağız.
Mahmutlar Post Gazetesi ilk yayına girdiği zamanda Türkiye’nin hiçbir beldesinde yerel gazete yoktu. Bir ilki başaran Gazetemizin kurucusu Mesut İlhan’ı Gazete çalışanları olarak tebrik ediyoruz.
Elbette gururluyuz…
2004 yılında bir Temmuz sıcağında sizlere ‘merhaba’ demenin heyecanı vardı içimizde. Aynı heyecanla 15 yıl kaldı geride…
Elbette onurluyuz…
Türkiye’nin ilk belde Gazetesi olma mutluluğunu yaşadık 20 Temmuz 2004’de.
15 yıldır başta Mahmutlar olmak üzere Kestel ve Kargıcak’taki tüm esnafların her hafta kapısına misafir olduk. Hem de hiçbir ücret talep etmeden…
Ücretsiz gazete örneğini 15 yıldır sürdürmek de elbette hiç kolay değil. Ticaret erbapları ve Esnaflarımızın verdiği reklam desteği bizi ayakta tuttu. Başta Okuyucularımız, Ticaret erbaplarımız ve Esnaflarımız olmak üzere tüm okuyucularımıza kucak dolusu teşekkür ve saygılar sunarız.
Elbet de burukluğumuz var!
4 yıldır İngilizce, Rusca ve Norveçce Gazetelerimizi çıkaramıyorduk. Çok şükür bu yıl İngilizce Gazetemiz olan Mahmutlar News’i tekrar yayınlamaya başladık, inşallah diğer Yabancı gazeteleride önümüzdeki yıl yayınlamayı ümit ediyoruz.Bölgemizde ticaret çok zor dönmeye başladı 5 yıldır. Bu kadar zor durumda iki gazeteyi hem ücretsiz hem de resmi ilan almadan her esnafın kapısına bırakmak takdire şayan bir iş olduğunu umut ediyoruz.

Her şeye rağmen mücadeleyi bıraktık mı, ‘Hayır.’ Maddi olarak zorlanıyor muyuz, ‘Evet.’
Ama sizler olduktan sonra Mahmutlar Post için her şey vız gelir, tırıs gider.
Ticaret erbapları ve Esnaflarımızın katkısını biraz daha hissetmek istiyoruz.
Bizde biliyoruz Mahmutlar, Mahmutlar Post’suz olmaz…
Desteklerinizi bekliyoruz ve sizleri seviyoruz…
Mahmutlar Post Gazetesi Ailesi