Nezihat Abdullah Doğan İlkokulu’nda Mehmetçik Vakfı yararına kermes düzenlendi ve Kermesin sponsorluğunu Mahmutlar’ın önemli işyerlerinden Abdurrahmanchef üstlendi. Geliri Mehmetcik Vakfına verilecek olan kermeste 3 bin lira toplandı.
Alanya Nezihat Abdullah Doğan İlkokulu’nda kermes düzenlendi. Okul Aile Birliği kararı ile gerçekleştirilen kermese Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kermes hakkında açıklamalarda bulunan okul müdürü Abdullah Tüvel, “Nezihat Abdullah Doğan İlkokulu olarak, okul aile birliğimizle almış olduğumuz kararla bu yılki kermes gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağız. Kermesimize Alanya halkı yoğun ilgi gösterdi. Çok güzel bir kermes gerçekleştirdik. Mehmetçiklerimize bir nebze de olsa katkıda bulunduk. İnşallah bütün Mehmetçiklerimiz sağ salim memleketlerine dönerler. Ben duyarlı davranışlarından dolayı bütün Alanya halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki İçerikMahmutlar’a okul müjdesi
Sonraki İçerikMode Home açıldı