Çilekeş lakaplı Ali Çelik Mahmutlar Post Gazetesi’ni susturamayınca Gazete’ye reklam veren esnaflara ceza yazmaya başladı. Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ın kardeşi 16 yıllık Belediye şoförü Ahmet İlhan’ı, sokak temizlik görevine vererek iyice acizleşti.
CHP’li Ali Çelik yönetimi siyasi kinini, hırsını personellerden çıkarmaya devam ediyor. 2009 yılından beri Mahmutlar’a olumlu hiçbir hizmet yapamayan Çilekeş rumuzlu Belediye Başkanı Ali Çelik basının doğru haberleri karşısında acizleşerek hırsını Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ın kardeşi Ahmet İlhan’dan aldı. 16 yıllık Belediye şoförü olan Ahmet İlhan’ı sokak süpürgecisi görevine gönderen Çilekeş’e tepkiler yağıyor.
TEHDİT VE ŞANTAJ
Mahmutlar Post Gazetesi’nin doğru haberleri karşısında şaşkına dönerek panikleyen Çilekeş rumuzlu Belediye Başkanı Ali Çelik Mahmutlar Post Gazetesine reklam veren Ruhsatsız işyerlerine ceza kesti.
Belediye Zabıta Müdürlüğü bir personel görevlendirerek her gün Mahmutlar Post Gazetesi’ndeki reklamları inceleniyor ve reklam sahibi esnaflara korku imparatorluğu yayarak reklamların kaldırılması sağlanıyor veya ceza tehdidi savruluyor.
400 RUHSATSIZ İŞYERİ
Mahmutlar’da 400’den daha fazla ruhsatsız işyerleri varken kendilerine rakip gördükleri yerlere nokta atışı yapan Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik, ruhsatsız otelleri, emlak ve inşaat ofislerini, büyük işyerlerini görmezden gelerek küçük esnaflara saldırmaya başladı.
GÜCÜ, SAVUNMASIZ PERSONELLERE YETİYOR
Çilekeş lakaplı Belediye Başkanı Ali Çelik personeller arasında ayrım yaparken, yardımı CHP’li Meclis üyesi Hasan Kısa, kendi yakını bir birim amiri ve Zabıta müdüründen alıyor. Çilekeş’in savunmasız personelleri daha önce de bu yolla işten bezdirip, Belediye’den çıkmaya zorlanmış, personeller yargıya dava açarak haklarını aramışlar ve Belediye tazminat ödemeye mahkum olmuştu.

Önceki İçerikÇelik meclisi kandıramadı
Sonraki İçerikSUSTURAMAZSINIZ