ayseYapılan deneyler sonucunda, sularında sodyum fılorür (NaF) bulunan farelerin Alzheimer benzeri hastalıklara yakalanması 1939 yıllarında bazı Alman firmalarını harekete geçirir. Bunu çıkarları için fırsata çevirmek isterler ve büyük anlaşmalar yaparlar. Sodyum florür (NaF)’dan sinir gazı üretim teknolojisini bir Amerikan firmasından satın alırlar. Arından Nazi Bilim İnsanları florürün içme suyuna karıştırılması için ilk deneylerine başlarlar. Bu deneylerde içme suyundaki florürürün beynin belli bir bölgesini uyuşturduğunu ve bireyin direnme gücünü kırdığını fark ederler.  Bu keşiften sonra florür Nazi toplama kamplarındaki içme sularına karıştırılır. Sinir hücrelerini tahrip eden ve IQ seviyesini azaltan florür, beynin belli bölgelerinde tahribat yaparak, kişileri mücadele anında daha az aktif hale getirdiği tespit edilir.
Bunun üzerine dünyanın en büyük florür üreticisi firma büyük bir çalışma başlattı. Dahası da ikinci dünya savaşında florür silah yapımı için kullanıldı.
Nükleer atık olarak kullanılan florür, diş macunları, gargaralar, antibiyotiklik, anti depresanlar pek çok üründe kullanılan; Florür ya da Floeride, animinyum imalat ve nükleer sanayinin ATIK ürününden “Sodyum florür, (NaF) başka bir şey değil…
Suda çözülen, kokusuz renksiz ve tatsız sebebi ile fare ve haşere zehirlerinde kullanılan, panzehiri olmayan BİR ZEHİRDİR…
20. Yüzyılın ikinci yarısında kapitalizm, depolanması zor olan bu endüstriyel atığın depo maliyetlerinden kurtulmak için “Floeritli diş macunları masadan ortaya atılarak bütün insanların ağzına sokmayı başardı”
40 bin çocuk üstünde yapılan araştırma ve incelemelerde floroeidin çürümeye karşı dişlere korumadığı aksine diş eti çekilmesi ve kanser riskini attırdığını ortaya koymuştur.
Endustri baronları, birçok üniversitede diş hekimliği ve halk sağlığı bölümlerine büyük fonlar aktararak halka anlatması sağlandı.  Bazı ülkelerde sulara bile Hitler’in savaş silahı florür eklendi…
Günlük kullandığımız ürünlerin birçoğu aslında ihtiyacımız olmayan ürünler.  FLOR, KLOR, BROM ve İYOT (Geçen haftaki yazımızda, tuz konusunda işlemiştik)  İYOT son derece tehlikeli kimyasallar.
Vijdanların iflas ettiği, uluslararası birçok firmada üretim artığı bu tür ürünleri “Depolama alanı maliyeti”nden kurtulmak için ve kimyasal artıklardan para kazanmak için yaratılan suni ihtiyaçları besliyor, hem de sağlığımızı yok pasına!…
DÜŞÜNME YETİSİNİ DE ÇOK CİDDİ ETKİLEYEN VE İNSANLARI; DÜŞÜNEMEYEN, SORGULAMAYAN PASİF YETENEĞİNİ KAYBETMİŞ YAŞAM ENERJİSİNİ DÜŞÜREN ADINA AYRICA ŞEYTAN ZEHRİ DE DENİLEN FLOERİDLİ DİŞ MACUNLARINI AĞZINIZA ALMADAN TEKRAR ARAŞTIRIN VE DÜŞÜNÜN!
Özellikle ulaşabildiğiniz diş macununu eline alınız ve üstündeki yazıları okuyunuz lütfen.
Ülkelere göre yazı ve uyarılar değişiklik gösterilebilir. Mesela Amerika’da satılan C… marka diş macunlarında şu uyarı yer alıyor. “Çocuğunuz diş macunundan yemiş olduğunu fark ederseniz, derhal yakınızdaki zehirlenme istasyonuna götürün” Bu uyarı notu diğer ülkelerde “Eğer çocuğunuzun diş macunu yemiş olduğunu fark ederseniz, derhal yakınızdaki zehirleme istasyonuna götürün ve doktorunuzla temasa geçin”
Peki sizlerin diş macunu üzerinde ne yazıyor, hadi okuyalım ve araştıralım.
Yakınlarınızda zehirleme istasyonu var mı? Yoksa azar azar farkına varmadan mı zehirleniyoruz.
Floroetli diş macunlarını kullanırken tekrar düşünün lütfen.
Naziler bunu düşmanlarına yapıyordu şimdi ise tüm insanlığa yapıyor.
Konu çok derin ve önemli floreoitsiz diş macunları hakkında daha detaylı bilgi almak için beni cep telefonumdan rahatlıkla arayabilirsiniz.
Sevgi ve sağlıklı günler dilerim.