MAHKOD Başkanı Mesut  İlhan “Mahmutlar’a farklı tatlar sunan Aile Sofrası Cafe ve Restaurant’da Testi Kebapı ve Tuzda Tavuk yemenizi tavsiye ederim” dedi.

 

Siz hiç testi kebap ’ı yediniz mi? Mahmutlar ’a yeni açılan Aile Sofrası Cafe ve Restaurant ’da gerçek Türk Mutfağından esintiler sizleri bekliyor. Barbaros  Caddesi 110 nolu sokak, Erciyes sitesi girişinde bulunan Aile Sofrası Cafe ve Restaurant yeni işletmeci kadrosuyla bölgede bulunmayan tatlar sunuyor.  Testi Kebap’ı ve Tuzda Tavuk bunlardan sadece ikisi. Çorba çeşitleri, Kebap Çeşitleri, Deniz ürünleri, Pide Çeşitleri ve mezelerden oluşan menüsüyle kendinden söz ettiren Aile Sofrası Cafe ve Restaurant ’ın müdavimlerinden Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan bölgeye yeni tatlar gelmeye başladı dedi.

İLHAN TÜM HALKIMIZA TAVSİYE EDERİM

İlhan “Mahmutlar her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. İlçe olmaya aday Mahmutlar ’da yeni işletmeye açılan ve farklı tatlar sunan Aile Sofrası Cafe ve Restaurant’ın testi kebap’ını ve mezelerini tattım. Bölgemizde nadir bulunan bir tat. Bölgemizde yeni tatlar arayışında olan tüm halkımıza tavsiye ederim” dedi.

 

Önceki İçerikAlanya Hasta ve Hasta Yakınları Tesisi yeniden hasta ve hasta yakınlarını ağırlıyor
Sonraki İçerikSARICA “TÜRK PARASI, BULGAR LEVASI, ŞİLİ PESOSU, RUS RUPLESİ KARŞISINDA DEĞER KAYBEDİYOR”