AK Partili gençler, pandemi nedeniyle dışarı çıkamayan ve ziyaretçi kabul edemeyen huzurevi sakinlerine ikramda bulundular.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve Yönetimi pandemi dönemi itibariyle risk grubunda yer aldıkları için dışarı çıkamayan ve ziyaretçi kabulü yapamayan huzurevi sakinlerine ikramda bulunarak, bu zorlu süreçte yaşlıların yanlarında olduklarını gösterdiler.

“İNŞALLAH ŞİFA VE VİTAMİN OLUR”

Konuyla ilgili açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun, “Kültürümüzü, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi yarına taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan, kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere yön gösteren kıymetli büyüklerimiz pandemi döneminde risk gurubunda yer aldıkları için ziyaret etmek sakıncalı ve yasak. Bizlerde bugün onlara taze meyveler getirerek ikram ettik ve gönüllerini aldık. İnşallah şifa ve vitamin olur.” dedi.

Hediyeler ile beraber birde mektup yazdıklarını belirten Başkan Yeniacun, mektupta bir an evvel bu hastalığın geçmesi ve tekrar güzel günlere birlikte dönmeyi istediklerini vurguladıklarını söyledi. Yeniacun, “Umarım en kısa sürede kendilerini ziyaret edip, ellerini öpmek bizlere nasip olur.” dedi