AK Parti Mahmutlar Belde Başkanı Evren Çalışkan, ilk açıklamalarını Mahmutlar Post Gazetesine yaptı. Çalışkan, “Görev bölümünü yaptık. AK Parti anlayışına uygun kavgasız, gürültüsüz bir kongre süreci geçirdik. Yönetim listemizi Mahmutlar’ı kucaklayan isimlerden oluşturmak için gayret saffettik. Listeye mutlaka eleştiriler olacaktır, bunu da demokrasimizin bir parçası olarak algılıyoruz. Kongre sürecinde birlik beraberliğimizin bozulmamasına da yardımcı olan Mahmutlar halkına teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Mahmutlar Belde Başkanı Evren Çalışkan, Mahmutlar Post Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette gazete sahibi Mesut İlhan ile bir süre görüş alışverişinde bulunan Çalışkan, Mahmutlar AK Parti Belde yönetimi görev bölümünü şöyle açıkladı.
Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Muzaffer Uyar, Teşkilat Başkan Yardımcısı Cengiz Uğurkutu, Tanıtım ve Medya sorumlusu Macit Çatal, Sosyal İşler Sorumlusu Abdulkadir Tunç, Mali ve İdari İşler Sorumlusu Ali Ak, Belde Sekreteri Adnan Buğdaycı.

Önceki İçerikKantin soyuldu
Sonraki İçerik“Saha istiyorlar”