Sinema oyuncusu Günay Karacaoğlu, tek kişilik komedi ‘Basit Bir Ev Kazası’ adlı oyunla Alanya Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.
Bu yıl 5’inci sezonuyla rekora koşan ve Murat İpek’in yazıp yönettiği ‘Basit Bir Ev Kazası’ adlı oyunu, Alanya Kültür Merkezi’nde yaklaşık 200 kişi izledi. Mahmutlar’dan da katılımın yoğun olduğu gözlenen oyunda Mahmutlar’lı sanatseverlerin oyunun sonunda açtıkları pankart, geceye damgasını vurdu. Açılan pankartta, “Sanat ve Sanatçıdan yoksun bir toplumun canlılığı olamaz. K. ATATÜRK” yazısını okuyan ünlü sinema sanatçısı Günay Karacaoğlu, şaşkınlığını gizleyemedi. Karacaoğlu, “Sanat ve sanatçının önemini belirten bu söz beni çok duygulandırdı. Böyle bir pankart açarak, beni onure eden sanatseverlere çok teşekkür ederim” dedi.
Hayatında gerçekler ve hayalleri arasında gelgitler yaşayan, aradığı aşkı bulamamış bir ev kadınının yaşadıklarının komik bir dille anlatıldığı tek kişilik oyunda sinema oyuncusu Günay Karacaoğlu, Songül adlı bir ev kadınını canlandırdı. Karacaoğlu’nun performansı izleyicilerden tam not aldı. İlgiyle izlenen oyun sonunda Karacaoğlu, seyirciler tarafından ayakta alkışlandı. Karacaoğlu, oyun sonrası hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Önceki İçerikKursiyerler’den yerli malı
Sonraki İçerikOkul kapısında dev genç yazısı