Mahmutlar’daki Muhalif CHP’lileri bir araya toplayarak CHP Alanya İlçe Örgütünü topa tutan eski Göktepe Belediye Başkanı İbrahim Aksu eleştirisine yeni bir bakış akışı getirerek sürdürdü.
Mahmutlar Post Gazetesine bir Basın Bildirisi gönderen eski Göktepe Belediye Başkanı İbrahim Aksu CHP’nin halı saha maçı yapmasına göndermelerde bulundu.
TAKIM KAPTANI KARADAĞ
Alanya Basınında Cumhuriyet Halk Partisi halı sahada maç yaptı haberi üzerine, CHP’nin bir üyesi olarak cevap yazma gereği duydum açıklaması yapan eski Göktepe Belediye Başkanı İbrahim Aksu “Takıma baktım kaptan Coşkun Karadağ as oyuncular, Yılmaz Bağışlar, M. Can Karagöz, Gökhan Sipahioğlu vs.
Coşkun Karadağ’ın teknik direktörle arası mahoş, orta hakemi kabul etmiyor, benim gibi hakemleri sahaya bile çağırmıyor. Top çeviremiyor. Kale ağzında top bekliyor. Kale ağzına top gelince gole çevirmeye çalışıyor. Bunu yaparken de sık sık faul yapıyor. M.Can Karagöz kardeşim hem Antalya’da hem de Alanya’da top oynuyor. Defalarca aradım maç yapalım diye ama o halı sahada maç yapmak istiyor. Ayağım taşa toprağa değmesin istiyor” dedi.
“HER MAHALLEYE BAYRAK DİKELİM”
Açıklamalarına şöyle devam eden Aksu, “Efendilerimizin yaşadığı yerlerde basketbol potası yok, suyu yok, yolu yok, sütü ürünü değerlendirilemiyor bayram geliyor mezarlıklar bakımsız.
Sayın Birkan Ceylan, binlerce işsiz gencimiz babasından harçlık istemeye utanırken halı saha maçıyla gündeme gelmeni istemem. Hadi bir kampanya başlatalım her mahalleye bir Türk bayrağı dikelim her mahalleye bir kütüphane açalım. CHP hakemleri şike bilmez rüşvet bilmez şampiyonluğa giden yolda partime gönülden başarılar diliyorum”diyerek basın bültenine son verdi.