aleso2(2)Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALESO’nun kahvaltı konuğu oldu.
Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Yönetimi geçtiğimiz hafta oda binasında bir kahvaltı programı organize etti. ALESO Başkanı Nuri Demir, Başkan Vekili Ahmet Yanar ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltılı programın konuğu ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel oldu. Sohbet ortamında geçen kahvaltıda Alanya’daki esnafların sorunları ve sorunlara yönelik çözüm önerileri de ele alındı.
Program sonrası bir açıklama yapan Başkan Yücel, “Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ve yönetimi ile kahvaltıda bir araya geldik. Esnafımızın sorunlarını ve önerilerini birlikte istişare ettik. Nazik davetleri için esnaf odamıza teşekkür ederim.” dedi.
DEMİR ” YÜCEL BİZİ MUTLU ETTİ
Katılımlarından dolayı Başkan Yücel’e teşekkür eden ALESO Başkanı Nuri Demir ise, “Çok değerli Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’i bugün sabah kahvaltısında odamızda ağırlamaktan son derece mutluluk duyduk. Başkanımızla kahvaltıdan sonra esnaflarımızın sorunları hakkında detaylı fikir alışverişinde bulunduk. Esnaflarımız ile ilgili bizlere gelen fikir, öneri ve şikayetlerimizi başkanımıza ilettik. Kendisi sorularımıza son derece içtenlikle cevaplar vererek bizleri mutlu etmiştir. Sayın Belediye Başkanımıza, Yönetim Kurulum adına çok teşekkür ederim.” dedi.
 
 

Önceki İçerik"Ben Muhalefetim"
Sonraki İçerikTuna; “Turist nimettir”