250-300 ‘ den fazla çeşidi, 5000 yıllık geçmişi olan mucize bitki, çöl bitkisi, saksıdaki doktor, mırr-ı sab-r, ölümsüzlük bitkisi, yanık bitkisi, gençlik iksiri, mucize bitki, sarı sabır gibi bilinen 80 ‘den fazla isim ile bilinmektedir bu muhteşem bitki.

Tüm şifası kabuğun içerisindeki jel kısmındadır. Bitki dalından koptuktan sonra 6 saat içerisinde okside olmaktadır, yani şifahi gücünü kaybetmektedir. 41 yıldan uzun süredir dünyada Aloe Vera üretiminde % 90 Pazar payına sahip bir firma, bu bitkiyi çok özel bir stabilizasyon işleminden geçirerek 6 saatlik olan raf ömrünü, içerisine hiçbir katkı maddesi koymadan 4 yıla çıkarmayı başarmış ve Aloe Vera saflığını ‘’ INTERNATIONAL ALOESCIENCE COUNCIL- ALOE CONTENT&PURITY IN THIS PRODUCT ‘‘den onaylatmıştır.

Aloe Vera ‘nın şifası- sırrı içeriğindedir. Dünya ‘da 200 bileşen 75 bileşik maddeyi içinde barındıran tek bitkidir.

AMİNOASİTLER

Vücudun yapı taşlarıdır, vücudun kendi üretemediği aminoasitten 7 ‘si de olmak üzere yaşamsal öneme sahip 20 aminoasitten 18 ‘ini içermektedir.

MİNERALLER

Magnezyum, Çinko, Bakır, Krom, Kalsiyum, Sodyum, Potasyum, Demir içermektedir.

VİTAMİNLER

Beto-karoten içeren A vitamini, C, E, B, B2, B3, B5, B6 ve B12 vitaminleri ile birlikte içinde Kobalt ve Folik Asit bulunuz.

ENZİMLER

Sindirimi kolaylaştıran lipas ve peroxldase’ in, yanı sıra içerdiği carboxpepsideso maddesi dolaşımı düzenlemeye yardımcı olur.

SALYCYLYIC- ASİT

Aspirin’in hammaddesi ile benzerlik taşıyan bu bileşen iltihaplanmalara karşı etkili olur, ağrı kesici, ateş düşürücü ve kanı doğal sulandırma özelliğine sahiptir.

LIGNIN

Bu odunsu madde Aloe Vera’nınn cilde derinlemesine temas etmesini hatta cildin en alt katmanına sudan bile daha derin nüfus etmesini ve hücre yenilemesini sağlar.

ŞEKERLER

Uzun-polisakkarin zinciri ve anti-viral özelliği acemanan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir.

ANTREGINONLAR

Anti-bakteriyal analjezik, anti-fungal

SAPONINLER

Bakteri, mikrop, mantar ve pamukçuğa karşı güçlü bir antiseptiktir.

STEROLLER

İltihaplanmayı önleyen etken maddedir. Chlostorol, Campostorol, Lupcol, Sitesterol olarak bilinmektedir. Özellikle Lupcol anti- septik ve ağrı kesicidir.

250-300 çeşidi olan bu mucize bitkiyi Mısır Kraliçesi Cleopatra ve tarihe damga vuran kadınlardan Nefertiti güzellik iksiri olarak kullanmışlardır ve bedimde 18 yıldır sağlıklı yaşamak ve yaşlanmak adına kullandığım ve sonuç aldığım birt bitkidir. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Farmakoloji Bölümü Kürsü Başkanı Prof. Dr. Okan Yıllar ‘ın 3 yıllık araştırma sonun da yazdığı ‘ Aloe Vera Jel ve Aloe ‘ isimli kitaptan yararlanılabilir. Konu ile ilgili daha derin bilgi almak isteyenler 25 metrelik yoldaki ofisimize bizzat uğrayabilir ve ya telefon ile de bilgi alabilirler.

ÖNELİ NOT: ÜZERİNDE ALOE VERA YAZAN HER ÜRÜN GERÇEK ALOE VERA DEĞİLDİR.

Sağlıcakla kalın