Enerjini Fulle sloganı ile Alanya’da kendi Markasını oluşturan ‘Atom Station’ Mahmutlar’a ‘Atom Master’ adlı şubesini açtı.
Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerinde yer alan Yapı Kredi Bankası Karşısı, eski İş Bankası’nın bulunduğu yerde hizmete giren ‘Atom Master’ Mahmutlar ve Bölge halkının ilgi odağı haline geldi.
3 kat üzerine kurulan ‘Atom Master’ Taze Meyve Sularından harmanlanmış özel sunum konsepti ile her yaştan insanın beğenisini kazanıyor.
25 yıllık tecrübesi ve deneyimiyle bir Alanya Markası haline gelen Atom Station Alanya’da Damlataş Caddesi üzerinde yıllarca Alanya ve Bölge halkına kaliteli hizmet veriyordu.
İlk şubesini Alanya’nın nüfus olarak en büyük Mahallesi olan Mahmutlar’a açan işletmeci Fatih Mehmethan Yüksel, Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu.
Fatih Mehmethan Yüksel, “Yaz aylarında hararetten yananların imdadına koşuyoruz. Taze meyve sularından harmanlanmış özel sunum konseptiyle hazırladığımız muhteşem içeceği sunmanın keyfini Mahmutlar ve Bölge halkı ile yaşıyoruz. Tüm Mahmutlar ve Bölge halkını ‘Atom Master’e tanışmak için bekliyoruz” açıklamasında bulundu.
‘Atom Master’daki meyve karışımlı içecekler Tropikal iklime ve Coğrafya’ya sahiptir. Mahmutlar Post Gazetesi olarak tavsiye ediyoruz.